POLECAMY

Ich wieloletnie doświadczenia na rynku nie tylko Polski, ale i innych krajów Europy pokazują, że większość ludzi lubi muzykę melodyjną, wesołą, rytmiczną ale niebanalną. Ukierunkowali się na muzykę kilku krajów europejskich, łącząc jej elementy w aranżacjach folk-pop-dance. Oprócz nowoczesności nie zapominają o tym, czego dziś najbardziej brakuje w muzyce, tj. brzmienia tradycyjnych instrumentów takich jak akordeon, saksofon, trąbka czy klarnet. Utwory wykonują w językach obcych, ale również po polsku, co powoduje, że spełniają oczekiwania każdego organizatora i uczestnika otwartej imprezy plenerowej, Oktoberfestu (święta piwa i wina), biesiady czy eventu firmowego.
Oprócz koncertów trwających 90 minut są profesjonalnie przygotowani do poprowadzenia imprezy kilkugodzinnej z konkursami i zabawami.

POCZUJ KLIMAT EUROPY

Skład zespołu:
Dagmara Ścibik (vocal)
Leszek Ścibik (vocal, sax, klarnet)
Mariusz Bogaczyk (sax, synth, gitara)
Mariusz Mika (trąbka)
Janusz Korczyk (akordeon)
Dawid Ścibik (gitara)
Waldemar Nowakowski (puzon)
Łukasz Walczak (perkusja)

Z HISTORII:
Zespół powstał w 2012 roku z inicjatywy Dagmary i Leszka Ścibików – liderów grupy TYROLIA BAND. Początkowo głównych nurtem była muzyka krajów alpejskich – jednakże nazwa TYROLIA BAND ograniczała zespół programowo, stąd poszerzenie repertuaru do melodii wielu krajów europejskich i zmiana nazwy na SERVOOS.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Servoos? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com