POLECAMY

Zespół SELIT powstał w 1999 roku. Grupa wywodzi się z Suwałk. Pomysłodawcą utworzenia kapeli disco polo i jednocześnie menadżerem Selit jest Krzysztof Stachurski. W 2002 roku wraz z wydaniem ich debiutanckiej piosenki – „Dlaczego tak”, panowie pojawili się w komercyjnym świecie muzyki disco polo, na zawsze porzucając podziemie tego nurtu. W 2003 roku zespół Selit wypuszcza na rynek disco polo, swój drugi autorski utwór pt.: „Jesteś jak narkotyk”. Po niewielkiej przerwie przyszedł czas na kolejne kompozycje: „Pocałuj mnie”, „Miłość w moich snach”, „Jedno czego pragnę”, „Bo taka jak ty”.
Na swój pierwszy wielki przebój, muzycy z Selit musieli czekać do 2007 roku, kiedy to w wyniku współpracy z Radosławem Liszewskim zespołu WEEKEND powstaje piosenka – „Tak jak ja”. Utwór zostaje zamieszczony na kompilacji disco polo New hits vol. 2. Miesiąc po oficjalnej premierze tego materiału, singiel staje się komercyjnym szlagierem, wynosząc zespół Selit na szczyty list przebojów disco polo. Co najważniejsze „Tak jak ja” znalazł się w rankingu 10 najlepszych piosenek roku 2007.
Muzyka zespołu charakteryzuje się klasycznymi melodiami w stylu tradycyjnego disco polo oraz subtelną oprawa wokalną muzyki. W skład Selit wchodzą: Krzysztof Stachurski (manager, wokalista) oraz Marcin Gajewski.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Selit?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com