POLECAMY

Odkrycie wokalne i wizerunkowe w Polsce, – Saszan, prywatnie Roksana Pindor to wokalistka pop, jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. W 2010 roku założyła konto na YouTube i za namową znajomych zaczęła wrzucać swoje covery. Znalazły one swoich zwolenników w serwisie Twitter i tam zdobyły początki swojej internetowej popularności. Jej debiutancka płyta „RSP” już w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazła się na 2. miejscu listy OLiS. Jest autorką tekstów i współautorką muzyki wszystkich piosenek.

W maju 2016 odbyła się premiera singla „Dizzy” wyprodukowanego przez brytyjskich producentów. W teledysku reżyserii Alana Kępskiego wystąpiły tancerki z grupy tanecznej VOLT. Videoclip „Dizzy” został nagrodzony na festiwalu Young Stars Festival 2016 w kategorii „Teledysk roku”.  Wg. portalu eska.pl Najlepszy Debiut 2014 i Najlepsza Płyta 2014 roku. Nagrodzona statuetką Melty Future Awards w kategorii „Cool is everywhere„, Young Stars 2015 w kategorii „Artystka Roku”.

Ambasadorka słuchawek prestiżowej marki SMS AUDIO by 50 cent, akcji „Non Stop Music Challenge”.  Finalistka telewizyjnego programu „Celebrity Splash”, w którym dzięki największej ilości głosów sms wygrywała każdy z emitowanych odcinków. Ponad 200 tys. fanów na Facebooku, ponad 100 tys. na Twitterze, 250 tys. obserwujących na Instagramie, a przede wszystkim ogromna liczba oddanych fanów, podążających za każdym krokiem artystki sprawiło, że Saszan zajmuje miejsce w czołówce najbardziej wpływowych Polek w internecie.

Chcesz zorganizować koncert Saszan? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com