POLECAMY

Polski zespół muzyczny, powstały w 2004 roku z inicjatywy Sylwestra „Sylwa” Wrzesińskiego i Krzysztofa „Hatiego” Pawlaka, swoją nazwą nawiązujący do miejsca założenia bandu, czyli „Sari”, z łacińskiego Żory. Na przestrzeni lat zespół pracował nad swoim indywidualnym stylem, co zaowocowało ukazaniem się nakładem wytwórni Jimmy Jazz Records w 2009 roku debiutanckiego albumu „100% Sari”. W kompozycjach grupy dominują skoczne, motoryczne kompozycje nawiązujące do stylistyki legendarnej wytwórni Two Tone. Nie brak jednakże momentów bardziej nastrojowych, w których zespół zbliża się do miękkiego brzmienia rocksteady, nie odmawiając sobie wycieczek w stronę reggae i swingu. Premiera drugiego krążka pt. „Nic tak nie cieszy jak krzywda bliźniego” miała miejsce wiosną 2012 roku. W 2014 roku grupa wzięła udział w ósmej edycji programu „Must Be The Music”, przechodząc do półfinału wynikiem głosów 3 x Tak, dostała również nagrodę za najlepszy występ pierwszego odcinka. W grudniu 2015 grupa wydaje płytę świąteczną Kolędy i pastorałki w stylu Reggae i Ska.
Do sukcesów „Sari Ska Band” należą koncerty na wielu festiwalach, między innymi „Reggae na Piaskach” w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie zespół zostaje laureatem 10. konkursu im. Ryszarda Sarbaka w 2016 roku, festiwal Winter Reggae w Gliwicach, Reggaenwalde na Pomorzu w Darłówku oraz Regałowisko w Bielawie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Sari Ska Band?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com