POLECAMY

Całkiem niedawno spotkali się fani klasycznego rocka, jakim zachwycali się w latach 90. Fascynaci szczerego grania, z pasją i miłością do muzyki. W różnych kapelach nagrali w sumie 20 płyt (jako członkowie między innymi Moonlight, Firebirds, Marianny i Noe, Allside oraz Słońce). Obecnie w pięciu tworzą Rosegarden. Chcą, żeby ich muzyka wywoływała emocje, bo tak rozumieją tworzenie sztuki.

Niedługi, ale intensywny okres ich współpracy rozkwitł muzycznymi, wielobarwnymi kwiatami w postaci kilkunastu utworów. Muzykę, jak i smak trudno opisać, jednak na pewno jest to składowa różnych inspiracji muzycznych pięciu odmiennych temperamentów i charakterów.

Mają świadomość, że styl, w jakim tworzą, ma duży potencjał artystyczny. Ich zespół to nie tylko muzycy, ale sztab wielu osób, które bezinteresownie budują wspólne dzieło. Zarówno dźwięk  (akustycy sceny i widownia), jak i obraz (światła i wizualizacje) mają tworzyć dopracowany w każdym szczególe spektakl muzyczny.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Rosegarden ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com