POLECAMY

W czasie, kiedy inni opuszczali ten kraj, dorastał w nim pomysł: Co zrobić w Polsce, żeby było weselej choćby na trzy minuty w życiu innych, którzy są tu razem z nim? Muzyka jest odpowiedzią na wszystko! Dlatego powstał ROMPEY! Marcin Rąpała z zespołu Rompey jest idealnym przykładem, że nie wolno w życiu skupiać się tylko na jednym. Swoją karierę muzyczną zaczynał na scenie hip-hop. Później zajął się tworzeniem muzyki, ostatnio z racji studiów wyreżyserował film „Antoś”, który opowiada o losach jego rodzinnego Jasła.

Najnowszym projektem muzyka jest właśnie „Rompey”. Utwór w bardzo szybkim czasie zyskał na YouTube sporą popularność, jest odtwarzany w stacjach radiowych, radiach internetowych i bardzo dobrze radzi sobie w trakcie imprez. Chwilę później w sieci pojawił się utwór „Mała, Ty już nie pij”, który na ten moment został obejrzany już ponad milion razy w serwisie społecznościowym Youtube. Trzecim singlem zespołu Rompey jest wakacyjna propozycja „Mam obsesję”, w której oprócz głównej roli wokalisty Marcina Rąpały i Natalii Marcinem wcieliła się dwójka dzieci. Dzieci naszych przyjaciół – Roksana i Kacper. Teledysk jest dostępny na kanale zespołu w serwisie Youtube.

Zupełnie zakręconym pomysłem stworzenia piosenki był singiel „Kocham piwo”. Przyznaliśmy się tym samym, do czego, oprócz pięknych kobiet pałamy także miłością. Dziwną miłością, ale jest to piwo. W sierpniu 2015 roku zespół Rompey wydał swój najnowszy singiel pod tytułem „Ona ma”. Utwór opowiada o miłości, którą zaraził się lider formacji. W klipie, oprócz wokalisty Marcina Rąpały pojawiła się także Julia Ruta, która jest jedną z współtwórczyń zespołu disco polo Sensual, który niedawno zadebiutował w branży disco.

Zespół zdobywa coraz większą popularność na koncertach, których w tym roku zagrał już blisko siedemdziesiąt, a także w sieci, gdzie jego teledyski obejrzano już kilka milionów razy.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Rompey?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com