POLECAMY

Przygotowane z wielkim rozmachem inscenizacyjnym widowisko w reżyserii Rolanda Bilickiego i Jerzego Grabowskiego. Muzyczno-taneczny show, pełny orientalnej zmysłowości, cygańskiego temperamentu, finezji hiszpańskiego flamenco, a dla duszy – romansów rosyjskich. Roland Bilicki, gwiazda muzyki romskiej, zaprosił do współpracy najlepszych w Polsce i Europie muzyków. W programie pełnym wigoru i radości życia zabrzmią najwspanialsze utwory cygańskie.

Cudowna autentyczna muzyka romska, śpiew i taniec, a także niesamowite stroje stwarzają niezapomnianą atmosferę i wprowadzają widzów w zaczarowany oraz tajemniczy świat Romów. Oryginalna uroda artystów zespołu Romanca i ich interpretacja utworów gwarantują odbiorcy niezapomniane przeżycia, wspaniałą zabawę, a także bezgraniczną miłość do cygańskiej muzyki. W spektaklu gościnnie występują gwiazdy polskiej sceny operowej: Ramona Rey, Sylwia Lorens, Leszek Świdziński. Zaprezentują oni dzieła muzyki operowej i operetkowej, których to twórcy inspirowali się kulturą i muzyką Romów.

Artystom na scenie towarzyszy sześcioosobowa grupa taneczna Rada Dance Art, specjalizująca się w synchronicznym tańcu cygańskim. Koncert prowadzi dziennikarka TVP Iwona Kubicz. Koncert jest wykonywany przy pełnej scenografii. Podczas widowiska na scenę wychodzą żywe konie.

Chcesz zorganizować koncert Romanca Operowo? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com