POLECAMY

Przygodę ze sceną rozpoczął już w latach 90., większość czasu spędził na drugim planie, szlifując na gitarze cudze riffy, tworząc muzykę, terminując i akompaniując takim artystom jak: Andrzej Krzywy z De Mono, Rudi Schuberth, Joanna Liszowska, Robert Rozmus, czy Ryszard Rynkowski. Solowy album artysty ukazał się nakładem wytwórni Luna Music i wśród klientów EMPIK uzyskał znakomite recenzje. Piosenki, które tworzy Reed, są opowieścią o tym, co w różnych sytuacjach życiowych przydarza się wielu z nas, to utwory o przygodzie, podróżach, rozstaniach, powrotach, czasem o przemyśleniach, zwykłych ludzkich radościach i rozterkach. Doskonale nadają się do posłuchania z akompaniamentem gitary akustycznej.
 
Projekt Roman Reed & Friends
Doskonała muzyka eventowa w wykonaniu zawodowych instrumentalistów Romana Reeda. Porywające aranżacje najlepszych przebojów blues-rockowych lat 70., 80., 90. Reed jest charyzmatycznym wokalistą, z wyjątkowo dobrym kontaktem publicznością. Razem z zespołem występowali na wielu eventach, zlotach czy imprezach firmowych. Muzyka jest grana w 100 % na żywo, w doskonałych aranżacjach nawiązujących do najlepszych mistrzów gitary. Koncert to 2 godziny fantastycznej zabawy dla gości. Może zostać podzielony na kilka setów.

Chcesz zorganizować koncert Romana Reeda ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com