POLECAMY

Roboty i spółka to gwarancja wspaniałej zabawy. W oparciu o doświadczenie i towarzyszącą pasję, grupa tworzy kompleksową oprawę imprez, przekutą na realizację niestandardowych pomysłów. Wychodzi naprzeciw najnowszym trendom rynkowym, łącząc nowoczesne technologie i zagadnienia naukowe w ciekawy program. Od lat organizuje i realizuje wydarzenia na terenie całej Polski, specjalizując się w nowoczesnych imprezach dla dzieci i dorosłych. Poprzez odpowiedni dobór atrakcji sprawiają, że wspólnie i w rodzinnej atmosferze bawią się dzieci oraz dorośli.

Warsztaty z robotyki są jednym z kluczowych elementów tej oferty. To one stały się kamieniem węgielnym i ukształtowały filozofię działania, którą najkrócej określa hasło: nauka przez zabawę. W czasie warsztatów, ich uczestnicy budują własne roboty z klocków Lego, a następnie samodzielnie je programują.

To zajęcia edukacyjne adresowane do wszystkich grup wiekowych. W odniesieniu do najmłodszych spełniają  funkcję edukacyjną – rozwijają wiedzę dzieci z zakresu nauk ścisłych, a w szczególności robotyki i informatyki. Wpływają ponadto na motorykę rąk, uczą twórczego myślenia, trenują pamięć, odblokowują dzieci nieśmiałe, wyciszają nadpobudliwe, są nawet zalecane przy dysleksji i dysgrafii.

W odniesieniu do dorosłych (np. eventy firmowe) doskonale pełnią funkcję integracyjną, uczą współpracy zespołowej i są interesującą formą spędzenia wolnego czasu.

Warsztaty z robotyki to doskonała i ambitna forma rozrywki dla wszystkich ciekawych świata.

Chcesz zaangażować grupę Roboty i spółka? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com