POLECAMY

Roberto Zucaro jest z wykształcenia muzykiem, a to zapewnia najwyższą jakość świadczonych przez niego usług. Bogate doświadczenie sceniczne wykorzystuje z coraz większym powodzeniem na kolejnych koncertach. Śpiewał już w całej Europie i wszędzie, gdzie się pojawił, wzbudzał niekłamany entuzjazm. Muzycy, z którymi pracuje Roberto są znakomitymi artystami, którzy nie tylko stanowią tło muzyczne dla włoskiego piosenkarza, ale potrafią również wciągnąć do zabawy całą publiczność.
Roberto Zucaro jest profesjonalny w każdym calu, dlatego też lubi otaczać się profesjonalistami na scenie. W zależności od Państwa potrzeb i życzenia muzycy grający z Roberto potrafią spełnić różne role, od gitarzysty i wokalisty poprzez konferansjera zabawiającego państwa publiczność, aż po profesjonalnego wodzireja czy artystę kabaretowego.
W ekipie Roberto Zucaro znajdują się muzycy, wodzireje i prezenterzy radiowi z wieloletnim bogatym doświadczeniem. Cała zabawa jest jednak tylko tłem dla wspaniałej włoskiej muzyki w wykonaniu Roberto Zucaro. Któż z państwa nie zna takich włoskich przebojów jak L’Italiano,Volare, Marina, Felicita’, Ci Sara’, Tornero’, Susanna, Balia Morena, Quando Quando, Mamma Maria. A któż nie zna latino amerykańskiej muzyki la Copa de la vita, La bamba, Mambo5, La camisa negra.
Tak wielkie przeboje w oryginalnym wykonaniu Roberto Zucaro z pewnością porwą Państwa publiczność do szalonej zabawy!

Chcesz zorganizować koncert Roberto Zucaro?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com