POLECAMY

Roberto Zucaro jest z wykształcenia muzykiem, a to zapewnia najwyższą jakość świadczonych przez niego usług. Bogate doświadczenie sceniczne wykorzystuje z coraz większym powodzeniem na kolejnych koncertach. Śpiewał już w całej Europie i wszędzie, gdzie się pojawił, wzbudzał niekłamany entuzjazm. Muzycy, z którymi pracuje Roberto, są znakomitymi artystami, którzy nie tylko stanowią tło muzyczne dla włoskiego piosenkarza, ale potrafią również wciągnąć do zabawy całą publiczność.
Roberto Zucaro jest profesjonalny w każdym calu, dlatego też lubi otaczać się profesjonalistami na scenie. W zależności od Państwa potrzeb i życzenia, muzycy grający z Roberto potrafią spełnić różne role, od gitarzysty i wokalisty, poprzez konferansjera zabawiającego Państwa publiczność, aż po profesjonalnego wodzireja czy artystę kabaretowego.
W ekipie Roberto Zucaro znajdują się muzycy, wodzireje i prezenterzy radiowi z wieloletnim bogatym doświadczeniem. Cała zabawa jest jednak tylko tłem dla wspaniałej włoskiej muzyki w wykonaniu Roberto. Któż z Państwa nie zna takich włoskich przebojów jak: „L’Italiano”, „Volare”, „Marina”, „Felicita”, „Ci Sara”, „Tornero”, „Susanna”, „Balia Morena”, „Quando Quando”, „Mamma Maria”. A któż nie zna latynoamerykańskiej muzyki „la Copa de la vita”, „La bamba”, „Mambo5”, „La camisa negra”?
Tak wielkie przeboje w oryginalnym wykonaniu Roberto Zucaro z pewnością porwą Państwa publiczność do szalonej zabawy!

Chcesz zorganizować koncert Roberto Zucaro?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com