POLECAMY

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować i przybliżyć Państwu wyjątkowego artystę – Roberta Janowskiego. Od 20 lat gości na ekranach milionów telewidzów jako prezenter uwielbianego przez polską publiczność programu rozrywkowego „Jaka to melodia?” Obecnie prowadzi również audycję na antenie radia „Złote przeboje” pt. „Muzyka mojego życia”, w której dzieli się z państwem magią i pięknem – czasem poruszających do łez, czasem wywołujących uśmiech – wspomnień zaczarowanych w piosenkach. Robert Janowski to artysta wrażliwy na emocje innych, dlatego każdy z jego koncertów i prowadzonych eventów jest niepowtarzalny.

Oto propozycje imprez jakie znajdą państwo w koncertowej ofercie Roberta Janowskiego:

„Przebojowy koncert” – Robert Janowski wraz z zespołem prezentują największe hity muzyki rozrywkowej. Publiczność doskonale bawi się w rytmach swoich ulubionych przebojów. Każdy koncert to – budowana przez samego artystę – wspaniała atmosfera oraz entuzjastyczne i elektryzujące wykonanie każdej piosenki.

„Przebojowy koncert z quizem” – W czasie pełnego wrażeń koncertu, w którym tradycyjnie każda piosenka jest przebojem, artyści włączają publiczność do aktywnego udziału w występie, poprzez zabawę polegającą na odgadnięciu przez słuchaczy – Jaka to melodia? Quiz odbywa się zgodnie z regułami znanego, telewizyjnego show tyle, że z większa dawką humoru.

„Song.pl” – W repertuarze koncertu Song.pl znajdą państwo utwory z nastrojowej płyty Roberta Janowskiego o tym samym tytule, utrzymane w czarującym klimacie lat dwudziestych. Niezmiennie oprócz Roberta Janowskiego na scenie występuje zespół muzyków, ale w tym wariancie do współpracy zapraszana jest również sekcja dęta.

„Osiemdziesiąte.pl” – Koncert „Osiemdziesiąte.pl” utrzymany jest w klimacie szalonych lat osiemdziesiątych. Występ Roberta Janowskiego z zespołem to prawdziwy, muzyczny wehikuł czasu. Nie zabraknie tu uwielbianych przez Polaków piosenek z ostatniej płyty wokalisty takich jak: „Kryzysowa narzeczona”, „Ale wkoło jest wesoło”, „Jolka, Jolka pamiętasz”.

„Recital autorski” – Recital autorski Roberta to forma muzyczna przeznaczona na bardziej kameralne wydarzenia. Ujmujące, klasyczne piosenki brzmią rewelacyjnie w nowej interpretacji wokalisty, w towarzystwie akompaniamentu znakomitego zespołu muzycznego – dwie gitary i kontrabas. Poetyckie, niepowtarzalne kompozycje tworzą atmosferę wyrafinowanego spotkania artystycznego, przy jednoczesnym utrzymaniu swobodnego i bliskiego kontaktu z publicznością. Z kolei magia romantycznych piosenek nadaje spotkaniu przytulnej i niebanalnej formy. Siedemdziesiąt minut fantastycznej zabawy przy znanych i lubianych przebojach! Pełna sala gwarantowana. Artyście na scenie towarzyszy zespół muzyczny w składzie: Sebastian Ruciński – gitara, Tomasz Wójcik – gitara i Piotr Górka – kontrabas.

Wszystkie piosenki są o miłości to myśl przewodnia wiosennej trasy recitalowej Roberta Janowskiego.

Jeśli organizujecie Państwo imprezę plenerową – najlepszą propozycją jest Przebojowy koncert Roberta Janowskiego z zespołem z programu „Jaka to melodia?” Siedemdziesiąt minut fantastycznej  zabawy przy znanych i lubianych  przebojach gwarantowane!

Koncerty kolędowe, czyli świąteczne śpiewanie przynoszące radość ducha i będące naszą wspólną tradycją. Robert kolęduje razem ze swoimi przyjaciółmi z programu „Jaka to melodia?”. Te przepiękne koncerty to połączenie tradycji oraz niesamowitych i niezapomnianych wrażeń.

Prowadzenie imprez – Robert Janowski świetnie sprawdza się również jako konferansjer!

Chcesz zorganizować koncert Roberta Janowskiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com