POLECAMY

Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent muzyczny, muzyk sesyjny. Laureat nagrody w kategorii „Muzyka” Plebiscytu Polish Business Network Award London 2016. Na swoim koncie ma wydany album z zespołem Time Square 2002 i kilka singli w latach późniejszych oraz udział w finale Debiut Opole 2004. Brał udział w przeglądach i festiwalach ogólnopolskich, wielu programach radiowych i telewizyjnych TVP 1, TVP 3, VIVA POLSKA.
Jako muzyk sesyjny brał udział w studio i na scenie w różnych autorskich projektach muzycznych oraz współpracował z zespołami grającymi covery. Od 2006 działa jako niezależny producent muzyczny w Sound Travel Studio, gdzie komponuje, nagrywa i produkuje muzykę na potrzeby własne i innych artystów oraz zajmuje się mixem i masteringiem on-line.
Współpraca z różnymi Artystami w latach 2006-2015 zaowocowała ukazaniem się piosenek na kilku kompilacjach muzycznych sygnowanych przez MY MUSIC GROUP, Sony Music, Warner Music oraz Dee Jay Mix Club pod patronatem wielu regionalnych i lokalnych rozgłośni radiowych, Radia RMF FM, Radia Eska, jak również polonijnych stacjach radiowych w Anglii, Szkocji, Irlandii oraz USA.

Chcesz zorganizować koncert Roba Gitarnika? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com