POLECAMY

Zespół ten znany jest fanom od wielu lat. Ma na swoim koncie trzy albumy i takie przeboje jak “Po prostu miłość”, “Nadzieja”, “Szarość” i “Wiem”. Piosenki tej grupy regularnie pojawiają się w największych muzycznych stacjach telewizyjnych (VIVA, 4FunTV, MTV) i radiowych (RMF, Eska, Radio Wawa) oraz kilkudziesięciu stacjach lokalnych. RH+ wystąpił także na Sopot Hit Festiwal (TVP i Radio Eska) oraz największych koncertach Radia Eska pod nazwą “Hity na czasie” z piosenką “Po prostu miłość”, która podbiła serca publiczności w całym kraju. Znany jest też z takich programów telewizyjnych jak: “Jaka to melodia” i “High school musical”. RH+ zdobył nagrodę radia FAMA w kategorii “Nadzieja roku 2011”! W stacjach radiowych oraz telewizyjnych  pojawił się najnowszy HIT w formie teledysku “Czemu nie ja”.

Do współpracy z chłopakami powrócił Franek – autor tekstów zespołu oraz jego były wokalista. Razem tworzą nowy materiał i poszukują nowych, zaskakujących brzmień, które fani usłyszą na koncertach, które są dawką niezapomnianej muzycznej energii, zostającą ze słuchaczami na długo. Rockowe aranżacje utworów nie zawiodą fanów cięższych brzmień, zaś bardziej wrażliwa strona RH+ również nie zostanie pominięta. Wszystko w połączeniu z elektroniką oraz zapadającymi w pamięć tekstami, które zabiorą na chwilę każdego w inne miejsca świadomości. Nie zabraknie największych przebojów rozgrzewających słuchaczy do czerwoności, a dobry humor i bezpośredni kontakt z publicznością zapewnią zmyślne prowadzenie koncertu przez Franka.

Chcesz zorganizować koncert zespołu RH+?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com