POLECAMY

Zespół Render to energia oraz dojrzałe i dopracowane brzmienie rockowe. Spotykają się tutaj dwa światy, czyli lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte, które są dekadami będącymi inspiracją muzyczną dla jego członków. Tych pięciu gości zabierze wszystkich na autostradę swoich dźwięków, gdzie polskie łąki, jeziora i lasy każdy będzie mijał na swoim Harleyu, śpiewając pod nosem barwne i filozoficzne teksty mówiące o życiu, miłości, zdradzie, zawodach i szczęściu. Zapraszamy do spotkania z ich muzyką!

Historia grupy rozpoczyna się w w połowie 2014 roku, kiedy Dariusz Sprawka i jego brat postanowili wspólnie pomuzykować. Pod koniec tego roku zespół jest już w czteroosobowym składzie. Render zaczyna tworzyć pierwsze muzyczne zalążki swoich przyszłych kompozycji, które po półrocznym zgrywaniu postanawia zarejestrować w połowie 2015 roku. Krótkie, instrumentalne wersje utworów zostają nagrane w studiu Marcina Fideckiego w Lublinie. W sierpniu 2015 roku zespół rozpoczął współpracę z tekściarzem, a w marcu 2016 do kapeli dołączył wokalista. Debiut sceniczny grupy Render ma miejsce w dniu 25 sierpnia 2016 roku na Moście Kultury w Lublinie. 30 września 2017 r. Render uświetnił koncertem XXX-lecie Radia Centrum w Lublinie. 20 stycznia 2018 r. utworem „Przerwa w trasie” grupa debiutuje na listach przebojów Radia Lublin i Radia Olsztyn. W notowaniu nr 212 Lublisty zajmuje 4. miejsce, a tydzień później jest już na 3. miejscu. Wraz z notowaniem nr 215 i 216 przychodzi największy sukces, czyli 1. miejsce na liście przebojów Radia Lublin. 27 lutego 2018 r. zespół na żywo zagrał w programie Poranek między Wisłą i Bugiem w TVP3 Lublin. Zespół aktualnie pracuje nad aranżami, nagrywa w studio i ustala przyszłe daty koncertów.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Render ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com