POLECAMY

Podczas koncertu można usłyszeć m.in. muzykę celtycką, skoczne rosyjskie utwory, węgierski czardasz, amerykańską country i polską góralszczyznę. To mocna dawka światowego folku w nowoczesnym, profesjonalnym i żywiołowym wykonaniu zespołu Redlin. Zespół powstał w 2000 roku i od początku swego istnienia inspirował się szeroko rozumianą muzyką folk. Pierwsze lata działalności koncentrowały się wokół muzyki celtyckiej, co zaowocowało autorskim albumem INTRO.

Różnorodność zainteresowań muzyków doprowadziła jednak wkrótce do poszerzenia repertuaru o utwory inspirowane folkiem światowym. Zespół w 2006 roku nagrał swoją kolejną płytę CZTERY STRONY zawierającą muzykę już nie tylko celtycką, ale min. rosyjską, węgierską, amerykańską i polską.

Charakterystyczną cechą zespołu jest jego pop-rockowe brzmienie oraz wielka ekspresja muzyków, którzy niejednokrotnie potrafią zejść ze sceny, bawić się wraz z publicznością i nawiązywać z nią swoisty dialog. Zespół, oprócz odegrania już ponad 600 koncertów na terenie całej Polski i poza jej granicami, był również gościem stacji telewizyjnych i radiowych. Grają z prawdziwą radością i tę radość podają dalej. Razem z nimi przemierzamy prerie, kaniony, bawimy się przy skocznych kazaczokach i podśpiewujemy na góralską nutę. Zawodowi muzycy i oryginalne stroje czynią z występów Redlinu prawdziwy folkowy show zagrany w formie pop-rockowej.

Program Świąteczny.

Grupa Redlin znana wszystkim z programu Folkowe Rytmy Świata przygotowała ciekawy i oryginalny w swoim brzmieniu okolicznościowy koncert pt. „Kolędy Świata”. Najpiękniejsze polskie kolędy, jak również kolędy czeskie, kolumbijskie, afrykańskie, angielskie, włoskie, ukraińskie i z wielu innych krajów prezentowane są w blasku wigilijnych świec, przeplatane opowieściami o zwyczajach i tradycjach jakie panują w różnych częściach świata.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Redlin? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com