POLECAMY

RAMOLSI – naukowcy z największych uniwersytetów kłócą się do dziś o datę powstania grupy. Ważne, że dzięki zamrażarkom i kąpielom w mielonce drobiowej grupa gra i bawi publiczność w każdym wieku! Stroje z epoki PRL-u, peruki, buty na koturnach wywołują uśmiech zanim padają pierwsze dźwięki ze sceny… potem jest coraz lepiej. Zespół przyciąga publiczność dynamicznym wykonaniem przebojów polskich z lat 70., 80., 90. Piosenki znane dziadkom i rodzicom w rockowych aranżacjach wywołują szał i aplauz u młodzieży. W ten sposób zespół łączy pokolenia słuchaczy i podczas dni miast, juwenaliów, festiwali i koncertów klubowych bawi całe rodziny zgodnie z regułą „dla każdego coś miłego”!
Grupa wstąpiła na hall of fame lat 90., czyli przypomni Państwu wielkie światowe hity takich wykonawców jak Modern Talking, Ace of Base czy Sabriny. Nie zabraknie polskich perełek z tego okresu: De Mono, Wilki, Lombard. Jak zwykle podane z humorem po liftingu muzycznym tak, by młodzież trzepała dynią, a łezka kręciła się w oku dojrzałego pokolenia. Chwalmy co nasze i szanujmy wspomnienia pokazując młodzieży, że dawniej było też cool i odlotowo. A jak!
Ramolsi otwierali koncerty takich gwiazd, jak Budka Suflera, Maryla Rodowicz, Bajm, Kombi, Big Cyc, De Mono, Piasek, Feel i wielu innych. Zapraszamy do współpracy miasta i wsie, robotników i rolników oraz młodzież pracującą na rzecz wspólnego dobra socjalistycznej paparrarara. No to keep going – zabawa trwa, świat się kręci, a my z nim!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Ramolsi?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com