POLECAMY

Rafał Tomczyk od wielu lat z dużym powodzeniem zapowiada, prowadzi, prezentuje. Jego działalność skupia się na współpracy z renomowanymi agencjami kompleksowo organizującymi różnorodne wydarzenia. Jest otwarty również na zlecenia indywidualnych organizatorów. Pracuje w całej Polsce. Od 20 lat prowadzi imprezy o charakterze kameralnym i masowym, zarówno zamknięte jak i otwarte, dla dorosłych oraz dla dzieci. Oferuje również prowadzenie ciekawych konkursów opartych na własnych pomysłach dostosowanych do konkretnych potrzeb. Będąc z wykształcenia muzykiem może wzbogacić program imprezy o część śpiewaną i graną, szczególnie polecaną przy imprezach o charakterze integracyjnym. Jego doświadczenie w pracy konferansjerskiej jest OGROMNE!

Operując ciepłym, przekonującym głosem rozwija również działalność lektorską. Może być głosem miejsca, reklamy czy audiobooka.

Koncert piosenek dla dzieci

4 PORY MUZYKI to doskonała zabawa przy piosenkach, które dzieciaki wprost uwielbiają. Każda z nich mówi o czymś zgoła odmiennym, a motywem przewodnim jest czwórka. Cztery pory roku, cztery struny mają skrzypce. 4 to przecież dobra ocena w szkole. Wszystko w myśl zasady „i gdy dołek i gdy górka, naszym znakiem zawsze czwórka”.
Każdy z prezentowanych utworów, oprócz zabawowej koncepcji, przemyca wartości edukacyjne. Takie piosenki jak „Pociąg do książki” czy „Gitarowa piosenka” zyskały już dużą popularność, a Ci, którzy je, słyszeli chętnie do nich wracają. Oprócz tytułowych piosenek o poszczególnych porach, które stanowią oś przebiegu koncertu roku, zabrzmią takie utwory jak rap o Fryderyku Chopinie, piosenka o kolorach czy nowoczesna odsłona piosenki patriotycznej. Brzmienie koncertu jest akustyczne, ale nie pozbawione podkładów rytmicznych dodających wybranym piosenkom odpowiedniej siły wyrazu. Piosenki przeznaczone są głównie dla dzieci w wieku 6-12 lat, ale przez swój uniwersalizm chętnie zaśpiewają je również rodzice dzieciaków, jak i młodsze rodzeństwo.
Charakterystyczny dla wykonawców spontaniczny sposób prowadzenia koncertów, w którym publiczność bierze czynny udział w wydarzeniach na scenie, gwarantuje dobrą zabawę i dużą dawkę energii, która nieustannie wymieniana jest między publicznością a wykonawcami. Na scenie na pewno nie zabraknie dziecięcych chórków, zespołów instrumentalnych, a także objawiających się nagle talentów wokalnych. Wszystko przeplatane jest świetnymi konkursami i zabawami z dużą dawką humoru.

Chcesz zaangażować Rafała Tomczyka?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com