POLECAMY

TITO od zawsze był indywidualistą uparcie dążącym do celu. Taniec to nie tylko jego pasja to jego życie… Jest samoukiem, a do programu YOU CAN DANCE zaprowadził go upór oraz wiele lat ciężkich treningów. Jako finalista programu YOU CAN DANCE, TITO podbił serca widzów, zdobywając ich wielką sympatię. Poza tańcem Rafał wywalczył wiele tytułów w ogólnopolskich zawodach w ju- jitsu.  Współpracował z takimi gwiazdami jak: Michał Milowicz, Liroy, Kasa, D- Bomb, Zero czy Doda. Od zawsze występował w największych polskich klubach w kraju, Stanach Zjednoczonych i Niemczech.

TITO SHOW – niesamowici tancerze, niepowtarzalne pokazy, które nikogo nie pozostawiają obojętnym …
TITO za każdym razem wzbudza pozytywne emocje i na długo zapada w pamięć !
Oprócz stałego repertuaru, odświeżanego regularnie, tancerze mogą dostosować pokaz do indywidualnych potrzeb i pomysłów klienta, ponieważ są również choreografami, a także specjalizują się w różnych stylach tanecznych. To, co ich wyróżnia to nieszablonowość i niesamowita interakcja tancerzy z publicznością. Dla nich każdy odbiorca jest ważny. Z łatwością zaangażują w zabawę nawet największych twardzieli.
Ładunek energii, który ze sobą niosą udziela się wszystkim dookoła, czego następstwem jest niesamowita atmosfera na pokazach! Ani zdjęcia ani film nie są w stanie oddać magii tego show- to trzeba po prostu przeżyć! Oferujemy również warsztaty taneczne z udziałem Rafała TITO i tancerzami, jury w konkursach tanecznych, spotkania z młodzieżą, pokazy i nauka tańca.

Chcesz zorganizować występ TITO? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com