POLECAMY

Wykonawca szalenie popularnego utworu „Tak blisko”. Rafał Brzozowski karierę wokalną rozpoczął od programu „Szansa na sukces”, w którym zdobył wyróżnienie (odcinek z udziałem grupy Szwagierkolaska). Potem był członkiem zespołu Emigranci, z którym w 2006 roku wydał album „…I inne utwory”. Autorem kompozycji „Tak blisko” jest Marek Kościkiewicz, z którym Rafał Brzozowski współpracował jako wokalista tworzonego przez niego Mono (konkurencyjne wobec De Mono Andrzeja Krzywego). Piosenkę zespół Mono zaprezentował w 2008 roku podczas występu na Dniu Kotana.

Szeroką popularność Brzozowskiego dał telewizyjny „The Voice of Poland”, w którym dotarł do półfinału. Podopieczny Andrzeja Piasecznego już po programie kontynuował współpracę ze swoim trenerem.

Rafał wśród inspiracji wymienia twórczość takich wykonawców jak Stevie Wonder, Freddie Mercury, Elvis Presley, Frank Sinatra, Steven Taylor, Michael Bolton i Richard Marx. W życiu wyznaje zasadę: „Głowa do góry, bo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”.

Singel „Tak blisko” trafił na playlisty największych stacji radiowych w całej Polsce. Teledysk w internecie w ciągu miesiąca zanotował prawie 900 tysięcy odtworzeń.

Dodajmy, że piosenka Rafała Brzozowskiego zdobyła tytuł Hitu Lata na gali Eska Music Awards 2012.

Chcesz zorganizować koncert Rafała Brzozowskiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com