POLECAMY

Rafał Adamczak od pierwszych dni życia zauroczony muzyką i dobrą zabawą w każdym wydaniu. Od zawsze z marzeniami o własnej kapeli i takim graniu, by się ludziom podobało i na sercu dobrze robiło. To trochę nie wyszło, ale szczęśliwie pokrętny las wielkiego świata mediów i rozrywki wchłonął go na dobre już w wieku 16 lat. Od tej pory nieprzerwanie pracuje za mikrofonem radiowym, z czego ostatnich kilka lat jest jednym z czołowych głosów radia ESKA.

Zawód, który wykonuje, daje mu absolutną swobodę w poruszaniu się w wielkim świecie nowości muzycznych, wiedzę na temat topowych wydarzeń w świecie showbiznesu, a także jest gwarancją luzu i swobody w kontakcie z ludźmi (widzami, słuchaczami).

Rafał na swoim koncie ma również prowadzenie (konferansjerkę) licznych pikników, imprez plenerowych (eventy firmowe, festyny, sylwestry, itp.), a także imprez tanecznych, imprez zamkniętych , nawet tak specyficznych, jak przyjęcia ślubne. Świadczyć to może o jego pełnej uniwersalności, która jednocześnie utrzymywana jest na odpowiednim poziomie, zawsze zaspokajającym wymagania klienta.

Jego pasje (muzyka, media, lotnictwo, rodzina, sporty motorowe, motoryzacja, bezpieczeństwo ruchu drogowego) to klimaty, w których czuje się najlepiej, ale chętnie sprosta każdemu wymaganiu, które Państwo przed nim postawicie. Osobowość Rafała to jednocześnie gwarancja dopasowania do charakteru imprezy, a także stworzenia odpowiedniego nastroju i klimatu. Jeżeli poszukujecie kogoś, kto poprowadzi Waszą imprezę na odpowiednim poziomie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, podpierając się przy tym kompetencją zawodową i doświadczeniem i nie rujnując jednocześnie Waszej „kieszeni” – Rafał Adamczak będzie dobrym wyborem.

Chcesz zaangażować Rafała Adamczaka?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com