POLECAMY

RADIO SLAM to duet, który tworzą: Stas Lamakin (znany wcześniej z The Tobees) oraz Radek Zając. Zespół gra niezwykle energetyczną odmianę muzyki gitarowej z pulsującym i nieprzeniknionym rytmem perkusji. Zespół istnieje od 2016 roku i zdążył już wypracować swój własny, niepodrabialny styl. Jest to muzyka dla wszystkich, którzy cenią sobie w rocku energię i żywioł. Ci, którzy uwielbiają Nirvanę, White Stripes, Royal Blood czy The Black Keys, będą zachwyceni, bo RADIOSLAM dodają do rockowego czadu nowej jakości.

W obozie RADIO SLAM nie opadły jeszcze emocje po spektakularnym zwycięstwie w koncercie warszawskich eliminacji do festiwalu w Jarocinie, który miał miejsce w Studiu im. Agnieszki Osieckiej (przypominamy – decyzja jury była jednogłośna), a zespół już dzieli się ze wszystkimi nowym utworem.

RADIO SLAM, oprócz wspomnianego już Jarocina, są laureatami głównych nagród zdobytych, m.in. Cieszanów Rock Festival 2017, Przegląd Hard Rock Cafe 2017, Przegląd Kapel Rocka UEK 2017, XII Rock Time Opole 2017.

Talent kompozytorski, zmysł do tworzenia zgrabnych i melodyjnych piosenek oraz niezwykła szczerość to wizytówka zespołu, którą przedstawiają nowym singlem i klipem do utworu „Funky Racer”. To nieco ponad 2 minuty czystego szaleństwa spod znaku indie rocka. „Funky Racer” z pewnością powtórzy sukces poprzedniego singla RADIO SLAM „Save The Day”, który osiadł na pierwszym miejscu listy przebojów Antyradia „Turbo Top”.

RADIO SLAM będzie można zobaczyć, usłyszeć i pokochać podczas festiwalowego lata 2018 – grają m.in. w Cieszanowie i wspomnianym Jarocinie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu RADIO SLAM ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com