POLECAMY

Radosław Tarach pochodzi z Ząbkowic Śląskich, miasta położonego na Przedgórzu Sudeckim. Z muzyką związany jest od czwartego roku życia. Wtedy to stawiał pierwsze kroki na scenie, prezentując się ząbkowickiej publiczności. Uczestnik oraz laureat kilkudziesięciu konkursów i festiwali w całej Polsce, np. Young Stars Show (Olsztyn oraz Sopot). Miał przyjemność poznać oraz współpracować z wieloma artystami, m.in. Mateuszem Krautwurstem, Mariuszem Szabanem, Majką Jeżowską, Stanem Borysem.

Pod koniec 2015 roku dzięki wytwórni MyMusic światło dzienne ujrzał jego wideoklip do utworu „Dobry dzień”. Jego singiel wydany w lipcu 2016 nosi tytuł „Niewidzialny”. Występował na wielu polskich scenach, m.in we Wrocławiu, Opolu czy Kołobrzegu, a dzięki portalowi lowimytalenty.pl miał możliwość zaprezentowania się na scenie przed Spodkiem w Katowicach.

Pobierał wskazówki od Grażyny Łobaszewskiej oraz Elżbiety Zapendowskiej. Posiada znakomity kontakt z publicznością. Występował w programie TVP1. Wzmianki o nim pojawiały się również w programach POLSAT oraz TVS. Brał udział w 8. edycji Must Be The Music.

Istnieje możliwość koncertu akustycznego. Wraz z gitarzystą sesyjnym Backstage Acoustic, podczas godzinnego koncertu prezentują covery największych przebojów oraz autorskie utwory.

Chcesz zorganizować koncert Radka Taracha?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com