POLECAMY

Duet skrzypcowy Queens of Violins powstał w 2007 roku w Bydgoszczy z inicjatywy dwóch młodych, utalentowanych skrzypaczek Anity Tubaji i Karoliny Wróbel-Krysztoforskiej.

Jest to jeden z nielicznych zespołów w Polsce a nawet w Europie gdzie instrumentalistki oprócz skrzypiec akustycznych grają na instrumentach elektrycznych, stwarzając tym samym niepowtarzalne efekty brzmieniowe, które dają słuchaczom niezapomniane wrażenia. Tworząc muzykę na najwyższym poziomie wykonawczo-artystycznym, dziewczyny posiadają w bogatym repertuarze oryginalne i nietuzinkowe aranżacje największych przebojów muzyki klasycznej, pop, dance oraz niezapomniane tematy z kultowych filmów oraz fragmenty z najpiękniejszych musicali świata. Te dwie, młode skrzypaczki na scenie prezentują swój kunszt instrumentalny jak również temperament i urodę.
Anita Tubaja i Karolina Wróbel-Krysztoforska są absolwentkami Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, którą ukończyły z wyróżnieniami. Były stypendystkami Ministra Kultury i Sztuki oraz Rotary Club. Uczestniczyły w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach skrzypcowych oraz kursach mistrzowskich. Koncertowały z wieloma polskimi oraz międzynarodowymi orkiestrami symfonicznymi i kameralnymi: (The Chamber Orchestra of Tuluz, European Philharmonic Orchestra, Pacific Music Festival Orchestra). Obecnie na stałe współpracują z Filharmonią Pomorską.
Oferta obejmuje oprawę muzyczną imprez wszelkiego typu:
1. Koncerty:
– repertuar odpowiedni na każdą okazję,
– repertuar świąteczny.
2. Oprawę muzyczną imprez, takich jak:
– bankiety,
– konferencje,
– sympozja,
– targi,
– uroczystości wręczania nagród,
– spotkania promocyjne,
– spotkania integracyjne,
– wernisaże,
– śluby i wesela,
– pokazy mody,
– uroczystości jubileuszowe,
– wydarzenia sportowe i inne.
Występujemy zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w plenerze.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Queens of Violins?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com