POLECAMY

Zespół „Pudzian Band” powstał w 2005r., a sprawcą całego zamieszania jest charyzmatyczny wokalista Krystian Pudzianowski. Postanowił on zawojować świat muzyczny. Początkowo związany był z muzyką „pop-rock”. Kapelę mogliście zobaczyć na wielu koncertach oraz w programach TV. Obecnie mocną rockową muzykę artysta prezentuje tylko na galach KSW, gdzie zagrzewa do walki swojego brata Mariusza. Utwory podnoszące adrenalinę u Mariusza:
– Dawaj na ring,
– Słowiański wiatr,
– Respekt.

Nowy projekt solowy z muzyką dance, profesjonalne tancerki i efekty pirotechniczne w 100 procentach wywołują pozytywne emocje wśród publiczności. Mimo, iż mocne riffy gitarowe zastąpiła elektroniczna muzyka, to nie da się ukryć, iż „Pudzian Band” odnalazł swój styl. Jak sam Krystian mówi: „odnalazłem styl w którym się dobrze czuję i przekazuję całą energię”. Teledyski nakręcone do „Idę solo”, „Dzień za dniem” , „Podnieście w górę ręce” ukazują nowe oblicze solisty i jego piękne tancerki.

W ofercie jest również koncert „Pudzian Live Show”, podczas którego można posłuchać muzyki Pudzian Band, a także obejrzeć pokaz Mariusza Pudzianowskiego!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Pudzian Band?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com