POLECAMY
Aktor telewizyjny i filmowy, doskonale sprawdzający się jako konferansjer. Szerokiej publiczności znany m.in. z „M jak miłość”, „Przyjaciółki”, „Barwy szczęścia”, „O mnie się nie martw”. Wystąpił także w popularnym programie „Taniec z Gwiazdami”.

W 2006 roku wystąpił na deskach Teatru Żydowskiego w Warszawie w musicalu Skrzypek na dachu. Na małym ekranie zadebiutował w roli Kostka w telenoweli TVP1 Klan (2005). W 2006 roku pojawił się w serialu TVP2 M jak miłość jako Jakub Ziober, współlokator Madzi i młodych Zduńskich, a także podkładał głos tytułowemu bohaterowi filmu fabularnego Alex Rider: Misja Stormbreaker.

Na dużym ekranie zadebiutował rolą Marka, kolegi Małgosi w komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego Dlaczego nie! (2007).

Jesienią 2006 roku wystąpił w czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami, transmitowanego w TVN. Jego partnerką taneczną była Aneta Piotrowska, z którą zajął szóste miejsce. W marcu 2015 roku brał udział w pierwszej edycji programu Celebrity Splash!, emitowanego w telewizji Polsat. Zajął ostatecznie dziewiąte miejsce.

Chcesz zaangażować Przemysława Cypryańskiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com