POLECAMY

Wyjątkowe, innowacyjne brzmienie, energia i nostalgia, różnorodność stylistyk muzycznych, naturalność wykonań to nowość na rynku muzycznym w Polsce !

Przyzwyczajeni do twórczości Włodzimierza Wysockiego jego wielbiciele, mogą być nieco zaskoczeni formą, w jakiej są prezentowane jego utwory. Samotny bard z gitarą to jednak nie to samo co piątka brawurowych muzyków z całym arsenałem instrumentów.
Muzycy wchodzący w skład zespołu Projekt Volodia, wywodzą się z różnych, bardzo od siebie oddalonych korzeni muzycznych (rock, flamenco, jazz tradycyjny ). Skrzyżowanie tak odmiennych gatunków muzycznych, pozwoliło na stworzenie niepowtarzalnego, urozmaiconego materiału muzycznego, a raczej całego spektaklu, jakim niewątpliwe jest koncert grupy Projekt Volodia.

Uniwersalność muzyki zespołu Projekt Volodia pozwala zgromadzić na swoich koncertach publiczność w każdym wieku, od nastolatków do fanów pamiętających śpiew Wysockiego na żywo. Dzięki temu Projekt Volodia z powodzeniem występuje zarówno na dużych scenach w salach widowiskowych, filharmoniach, plenerowych amfiteatrach, jak również w kameralnych, młodzieżowych klubach muzycznych i jazzowych.
Wszędzie tam koncert, a właściwe spektakl muzyczny, ze scenografią, prezentacją multimedialną przyjmowany jest entuzjastycznie, kończąc się bardzo często owacjami na stojąco. Występ określany czasami jako najważniejsze, lokalne wydarzenie muzyczne w roku.
Utwory zespołu Projekt Volodia mogli Państwo usłyszeć w radiowej Trójce, podczas transmisji ze Studia im Agnieszki Osieckiej, Radiu Dla Ciebie i w wielu audycjach w rozgłośniach regionalnych.

Bezdyskusyjnym wzbogaceniem koncertu jest udział w programie wybitnego aktora teatralnego i filmowego Mirosława Baki.

 

Chcesz zorganizować koncert Projekt Volodia?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com