POLECAMY

Kim są Artyści Agencji Prima? Są pełnymi pasji, humoru i temperamentu aktorami, absolwentami Warszawskiej Akademii Teatralnej, posiadającymi wieloletnie doświadczenie (ponad tysiąc zrealizowanych imprez) w prowadzeniu różnego typu programów estradowych, bali, gali, spotkań integracyjnych, widowisk plenerowych i programów dla dzieci. Oryginalny, przemyślany, dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań scenariusz, żywiołowość, kreatywność, a zarazem rzetelność i wysoki poziom artystyczny, sprawiają, że od kilku lat z wielką radością i satysfakcją prowadzą dla Państwa różnego typu eventy.

Proponują prowadzenie i oprawę artystyczną imprez firmowych, integracyjnych, pikników, festynów, akcji promocyjnych, bali, konferencji oraz programy i przedstawienia teatralne dla dzieci.

Ich scenariusze zaskakują oryginalnymi pomysłami, niekonwencjonalnymi konkursami i animacjami. Każda konwencja tematyczna to spójna stylistycznie całość – odpowiednie kostiumy, występy artystyczne, gry integracyjne, konkursy, animacje.

Długoletnie i różnorodne doświadczenie taneczne pozwala im na wykorzystywanie tych umiejętności podczas programów artystycznych. Zabawne i efektowne „układziki choreograficzne”, nauka podstawowych kroków tanecznych zawsze cieszą się ogromnym powodzeniem w czasie prowadzonych przez nich spotkań.

Z myślą o konkretnej konwencji tematycznej piszą autorskie testy piosenek, zagadek, rymowanek itp. dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Doskonały kontakt z widzem, takt, humor, umiejętność improwizacji – to ich największe atuty, które gwarantują doskonałą i niezapomnianą zabawę z charakterem.

Prezentujemy Państwu ofertę autorskiego „mikołajkowego” programu artystycznego skierowanego do najmłodszej publiczności. Program zawiera: gry, zabawy, konkursy i animacje taneczne nawiązujące do tematyki świątecznej, spektakl teatralny „Jakiż to Święty rozdaje prezenty” – ukazujący zwyczaje związane z wizytą Świętego Mikołaja w różnych krajach świata oraz oczywiście wizytę Świętego Mikołaja (aktor wcielający się w tę rolę jest naprawdę rewelacyjny i nie ma sobie równych) w towarzystwie Śnieżynki. Jako zawodowi aktorzy i konferansjerzy posiadający wszechstronne i wieloletnie doświadczenie, Agencja Prima prowadzi również spotkania świąteczne dla dorosłych.

Chcesz zaangażować Agencję Prima?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com