POLECAMY

Oferta obejmuje oprawę muzyczną bankietów, ekskluzywnych przyjęć, imprez firmowych, wernisaży, spotkań biznesowych oraz ceremonii i uroczystości. Grupa posiada szeroki repertuar, w którym znajduje się muzyka z filmów i seriali oraz współczesne piosenki pop i rock znane ze stacji radiowych. Grają też muzykę operetkową, z musicali oraz standardy. Ponadto przygotowują utwory na zamówienie klienta. Współpracują z wokalistami operowymi i rozrywkowymi. Na specjalne okazje rozszerzają skład kwartetu o fortepian lub harfę.

Koncertują w całej Polsce na prestiżowych imprezach, m.in. podczas uroczystości wręczenia nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na Zamku Królewskim w Warszawie, z okazji jubileuszu 90 – lecia istnienia Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Brali udział w koncercie „Pamiętajcie o Hybrydach”, który był imprezą towarzyszącą festiwalowi Jazz Jamboree, akompaniując takim artystom jak: Kayah, Ewa Bem, Dorota Miśkiewicz i Kuba Badach. Graliy koncert na balkonie kamienicy Święcickiego w ramach koncertów „Mozart 4 ever”, które przybliżały postać tego kompozytora w regionie. Akompaniowali tancerzom podczas specjalnej Gali festiwalu „Bydgoszcz żyje tańcem”. Na zaproszenie Fundacji Nowa Sztuka Wet Music brali udział w „Relokacjach – koncert w pół drogi”, które dotyczyły bliskich związków Bydgoszczy z Toruniem. Nagrali aranżacje smyczkowe na płytę duetu Pawlicki/Maćkowiak pt. „The Duluoz Legend”.

Chcesz zorganizować koncert kwartetu Prestige?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com