POLECAMY

Zespół PRELUDIUM grający muzykę dance z elementami muzyki pop powstał w Siemiatyczach w woj. Podlaskim z inicjatywy Rafała Łuniewskiego, który razem ze swoim rodzeństwem postanowili stworzyć coś własnego, czyli pisać i śpiewać piosenki dla ludzi szanujących ich muzykę. Tworzą wspaniale współgrający kolektyw, który obsługuje wesela, festyny, studniówki i inne imprezy okolicznościowe. W 2000 r. rozpoczęli pracę nad muzyką, głównie odnawianiu starych piosenek w klimacie dance. Latem grupa grała pierwsze koncerty. W 2002 r. nagrany został pierwszy singiel „Moja miłość”, nakręcono także teledysk do tej piosenki, dzięki której Preludium zyskało popularność. W 2005 r. zespół nagrał kolejny singiel „Nie mogę zapomnieć”.

Rok 2006 to duży sukces w historii zespołu – wydana zostaje pierwsza płyta długogrająca pt: ” Trzeba wierzyć „, powstaje także klip do tytułowej piosenki, dzięki temu grupa zostaje znana w całej Polsce. Rozpoczynają się koncerty na szerszą skalę, napływa zainteresowanie ze strony różnych rozgłośni radiowych i telewizyjnych. W 2009 r. światło dzienne ujrzała nowa produkcja zespołu zatytułowana „Senne marzenia„, a piosenka z tej płyty „To dzięki Wam” do dzisiaj jest znana i śpiewana w całym kraju i za granicą.

Klipy emitowane są w znanych stacjach telewizyjnych ( POLO TV, ITV, TV DISCO ). Obecnie Preludium występuje w czteroosobowym składzie: Rafał, Kasia, Błażej i Darek. W swoim dorobku koncertowym zespół posiada pełen bagaż doświadczeń, występowali z największymi gwiazdami polskiej estrady. Pracują nad trzecią już płytą, o której niebawem usłyszycie i zobaczycie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Preludium?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com