POLECAMY

Jest wiele sposobów na to, by utrzymać formę – jedni chodzą regularnie na siłownię, inni na koncerty PozytON sound. Energetyczna bomba zaraża pozytywnym przekazem wszystkich, zarówno na scenie, jak i na co dzień! Muzyczna mikstura, od słodkiego reggae po klubowe brzmienia dancehall’u z elementami pozytywnego ska i basowej eksplozji muzyki elektronicznej sprawia, że z parkietu do rana nie schodzi nikt. Ich twórczość jest mocno inspirowana muzyką jamajską, ale są otwarci również na inne gatunki i kochają czerpać z ich brzmień.

W poszukiwaniu idealnej kompozycji sięgają po to, co najlepsze, łącząc wszystko w pełny zwrotów akcji show, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki nawiązanej współpracy z Dr Love (Yardee Crew) w ciągu ostatnich kilku lat udało im się podbić serca fanów nie tylko klubowych scen i festiwali w Polsce, ale również za granicą. Każdy kolejny występ jest ich osobistym sukcesem i motywuje ich do dalszego działania oraz rozwijania swoich umiejętności. To idea przyświecająca każdemu występowi – mały klub w Praszce, duża scena w Wodzisławiu Śląskim czy Soundsystem Stage w na Reggaelandzie – dają z siebie zawsze 150%, gwarantując każdemu niezapomnianą zabawę i nie pozwalając nawet na chwilę wytchnienia.
Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii, niezapomniany show, mieszankę klasyki z najbardziej odjechanymi nowościami i przede wszystkim grubą zabawę do białego rana!

Chcesz zorganizować koncert zespołu PozytON Sound?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com