POLECAMY

Poweriser możne być główną atrakcją każdej imprezy lub bardzo widowiskowym dodatkiem.

Imprezy firmowe i integracyjne, festyny, pikniki, parady, festiwale, koncerty, konferencje, wielkie otwarcia, imprezy sportowe etc. Kompleksowa obsługa eventów oraz podwykonawstwo.

Pokazy akrobatyczne
Jedyna w Polsce grupa akrobatyczna specjalizująca się w skakaniu na Poweriser. Dynamiczne ewolucje w powietrzu, salta, skoki nad przeszkodami, zaawansowane triki. Poweriser Show Team brał udział w licznych pokazach zamkniętych i otwartych, występował wielokrotnie w telewizji, można go było również zobaczyć na ekranach kin. Współpraca z najlepszymi grupami akrobatycznymi na świecie, organizacja wspólnych pokazów. Gwarancja najwyższej jakości show.

Pokazy artystyczne
Doświadczenie w branży artystycznej, produkcja oryginalnych spektakli na Poweriser.

Reklama
Wachlarz możliwości wykorzystania Poweriser w akcjach promocyjnych jest bardzo szeroki. Od rozdawania ulotek przez hostessy, pokazy akrobatyczne po międzynarodowe akcje promocyjne organizowane w kilku/kilkunastu krajach symultanicznie.
Ogromną zaletą Poweriser jest wybitne wyróżnianie się z tłumu, co gwarantuje bardzo wysoką skuteczność. Ludzie sami interesują się osobami pracującymi na Poweriser, proszą o materiały promocyjne, robią zdjęcia, zwracają uwagę na nadruki na odzieży (czapeczki, koszulki, spodnie, peleryny etc.).
Wynajem hostess pracujących na Poweriser, akrobatów, projektowanie i wykonawstwo oryginalnych kostiumów, również bodypainting (namalowane np. logo na ciele osoby pracującej na Poweriser).

Dla dzieci
Pokazy Poweriser dla dzieci, warsztaty, zabawy, kompleksowa organizacja (klaun, muzyka, doświadczeni animatorzy), atrakcja na kameralnych i dużych imprezach (oryginalne kostiumy wykonane na zamówienie).

Chcesz zamówić Poweriser?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com