POLECAMY

Rozrywkowa grupa muzyczna Popularni powstała w 2010 roku, a utworzona została przez zawodowych muzyków posiadających szerokie doświadczenie estradowe. Umiejętności – sukcesywnie szlifowane i rozwijane, połączone z zamiłowaniem do dobrej muzyki, ciekawego brzmienia, oryginalnych aranżacji, dbałości o ekspresję i emocjonalność wykonywanych utworów, sprawiają ogromną radość słuchaczom i tworzą niebanalną atmosferę. Piękna i wszechstronnie utalentowana wokalistka Paulina Maria Kowalik, w otoczeniu świetnych instrumentalistów, to gwarancja przyjemnych doznań wizualno-sonorycznych oraz pozytywnej energii, która udziela się najbardziej wymagającej publiczności. Szeroki i elastyczny dobór repertuaru oraz własne autorskie utwory, docenione przez słuchaczy Radia Sygnały podczas 27. Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu w 2016 r., znajomość języków obcych, będąca podstawą właściwego i prawdziwego przekazu muzycznego, zróżnicowanie osobowości oraz muzycznej wrażliwości, to kompozycja cech, których suma stanowi o udanym przebiegu każdej imprezy!

Zespół proponuje także nastrojowe koncerty z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjne kolędy zachęcą publiczność do śpiewania razem z grupą, a wspaniałe aranżacje oczarują i wprowadzą w niepowtarzalną atmosferę Świąt. Kolędy śpiewane są po polsku, po włosku, po angielsku i po łacinie. Podczas występu będzie też można usłyszeć dźwięki 100-letniego akordeonu od Powstańca Warszawskiego.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Popularni?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com