POLECAMY

Polska Wersja – polski zespół muzyczny wykonujący hip-hop. Powstał w 2012 roku w Warszawie z inicjatywy raperów Jana i Hinola. Debiutancki album formacji zatytułowany „Powrót do przeszłości” ukazał się 26 października 2013 roku nakładem wytwórni muzycznej Pro Rec. W ramach promocji do pochodzących z płyty piosenek „Licz na siebie” i „Nie wiem, czy to świat zwariował” zostały zrealizowane teledyski. Rok później grupa gościła na debiutanckiej produkcji, związanego z kolektywem Ciemna Strefa – rapera Nizioła pt. „Pretekst” w utworze „W razie w”. Muzycy wystąpili także w wideoklipie zrealizowanym do tejże piosenki.

Na początku 2015 roku Polska Wersja gościła na mixtapie – rapera i producenta muzycznego Małacha zatytułowanym „Tempo Mixtape”. Raperzy wystąpili w promowanej teledyskiem piosence „Nie chwal dnia…”. W listopadzie tego samego roku muzycy wystąpili gościnnie na debiutanckim albumie, znanego z występów w zespole Dixon37 Resta pt. „Wiara, nadzieja, miłość” w piosence „Nie powiem ci jak żyć”. 11 marca 2016 roku do sprzedaży trafił drugi album studyjny zespołu pt. „Notabene”. Wydawnictwo ukazało się nakładem oficyny District Area. Nagrania promowane teledyskami do utworów „Kombinatoryka” i „To już nie to jest” zadebiutowały na 2. miejscu polskiej listy przebojów – OLiS.

Chcesz zorganizować koncert grupy Polska Wersja?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com