POLECAMY

Pokazy pirotechniczne to atrakcja, która w znakomity sposób uświetni każdy rodzaj imprezy: obchody dni miast, koncerty muzyczne, widowiska plenerowe, uroczyste bankiety, otwarcia siedzib firm i hipermarketów, zjazdy, rocznice, imprezy promocyjne oraz święta państwowe. Każdy pokaz jest niepowtarzalny, a jego indywidualny scenariusz dostosowany jest do rangi rodzaju imprezy.

Jako profesjonaliści zapewniamy bardzo bogatą gamę efektów. Do każdego pokazu dobieramy odpowiedni podkład muzyczny potęgujący estetyczny efekt całego widowiska.
Współpraca z naszą firmą gwarantuje bezpieczne wykonanie każdej realizacji, ponieważ nasz personel przeszedł wszelkie niezbędne szkolenia dotyczące zasad bezpieczeństwa pracy i użytkowania materiałów pirotechnicznych. Do realizacji widowisk pirotechnicznych używamy tylko i wyłącznie profesjonalnych wyrobów sprowadzanych od renomowanych producentów. W razie otrzymania od Państwa zlecenia na wykonanie usługi zobowiązujemy się do uzyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń potrzebnych do jej realizacji.
Wykonujemy również wielobarwne naziemne napisy pirotechniczne, a także loga firm i sponsorów w konkretnych kolorach ( biały, żółty zielony, czerwony i niebieski ) powiększone w odpowiedniej skali.
Mamy także w ofercie pirotechnikę sceniczną przeznaczoną do zamkniętych pomieszczeń.
Pokazy fajerwerków doskonale prezentują się w połączeniu z laserami.
Koszt profesjonalnego pokazu pirotechnicznego nie musi być wysoki, ponieważ ceny zaczynają się od 2000 zł…

Chcesz zorganizować Pokaz Fajerwerków?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com