POLECAMY

POKAZY PLENEROWE DLA GRUP

Możliwość smakowania cieplutkiego pieczywa, kojarzy nam się często z wizytami u babci lub wypiekami naszych Kochanych Mam. Ten warsztat oraz cały jego scenariusz ma za zadanie pokazać, że wypiek chleba jest czymś bardzo przyjemnym i przy odrobinie pracy możemy spędzić czas bardzo przyjemnie, pożytecznie, a także zrobić niespodziankę naszym bliskim…
Piec, w którym będą wypiekane chleby jest specjalistyczny i przeznaczony do tego rodzaju pracy. Jego atutami są płyty szamotowe, które powodują, że chleb jest smaczniejszy oraz ma bardziej chrupką skórkę. Niewątpliwą jego najlepszą stroną jest jego mobilność i możliwość zamontowania go w każdych warunkach, a także to że jest piecem gazowym i działa w oparciu o butle gazowe, które zabezpieczamy we własnym zakresie. Każdy z uczestników wykona własnoręcznie pachnący bochenek chleba, który będzie mógł zabrać do domu. Chleb będzie wypiekany w mobilnym piecu, który jesteśmy ustawić w każdym miejscu. Wypiek naszego chleba jest nie zależny i nie wymaga podłączania go pod żadną instalację ani gazową, wodną czy elektryczną.

WARSZTATY ROBIENIA CHLEBA

Od rozpoczęcia imprezy i cyklicznie będą odbywały się warsztaty podczas, których każdy uczestnik skomponuje smak swojego chleba, własnoręcznie wygniecie ciasto i uformuje własny bochenek chleba. Dodatki, które uczestnicy będą mieli do wyboru to pestki dyni i słonecznika, cebulkę oraz czosnek, śliwkę, rodzynki a także warmiński miód. Oprócz tych dodatków będą mogli skorzystać z ziół tj. bazylia, cynamon i oregano.

DEGUSTACJA

Każdy kto będzie chciał spróbować naszego chleba lub chałeczki będzie częstowany przez cały czas trwania imprezy. Chleby i bułki drożdżowe będą krojone a następnie wykładane w wiklinowych koszyczkach do degustacji.

NASZA PRACA

Przyjedziemy do Państwa około 5 godzin przed rozpoczęciem imprezy i przygotujemy całą naszą piknikową piekarnię. Głównym elementem przygotowań będzie wyrobienie ciasta na chleb oraz chałki drożdżowe dla dzieci tak aby pierwsze pieczywo pojawiło się od razu na rozpoczęcie imprezy. Zapach chleba będzie unosił się od rozpoczęcia do zakończenia naszej pracy. Przez całą Państwa imprezę będziemy robili pokazy przygotowania ciasta i wypieku chleba a dla chętnych uczestników warsztaty chlebowe. Podczas warsztatów uczestnicy wykonają własnoręcznie bochen chleba, który zabiorą do domu.

ZAWSZE PRZYGOTOWANI I ZAOPATRZENI

Warsztaty oraz pokazy, które przygotowaliśmy dla Państwa wymagają przygotowania oraz dużej ilości materiałów i surowców. Jesteśmy przygotowani tak aby przez cały czas trwania Państwa imprezy nasza plenerowa piekarnia mogła wypiekać chleb i aby uczestnicy warsztatów dynamicznie korzystali z naszego pawilonu.

PRZYWIEZIEMY NA POKAZ

 • mobilny i specjalistyczny piec chlebowy – gazowy,
 • pawilon/namiot – 10m x 5m,
 • duży stół do pokazów i warsztatów,
 • materiały – misy, łyżki, foremki, itp,
 • surowce i dodatki – mąkę, słonecznik, dynię, czosnek, cebulę, śliwki, rodzynki, itd,
 • nagłośnienie z mikrofonem nagłownym do prowadzenia warsztatów,
 • całość będzie obsługiwana przez trzy osoby ubrane na biało – piekarza i dwóch pomocników,

CZEGO POTRZEBUJEMY

 • miejsca o wymiarach 10m x 5m,
 • dostępu do wody w celu napełnienia naszych pojemników,
 • dostępu do prądu do podłączenia dwóch czajników bezprzewodowych – 230V/16A
 • trzech minutowych wejść scenicznych w celu zaproszenia na warsztaty, konsumpcję oraz przybliżenia idei mobilnego wypieku chleba

NASZ CHLEB

Kształt chleba oraz dodatki, które stosujemy zależą od uczestników. Na każdym warsztacie ustala się z uczestnikami to czy chleby mają ze słonecznikiem, oliwkami, twarogiem czy śliwkami i miodem. Tak samo z kształtem chleba, czy ma być okrągły, owalny a może blaszkowy.

NASZA EKIPA

Drodzy Państwo, Wasza impreza jest w najlepszych rękach. Pracujemy już wiele lat i dla wielu klientów dlatego mamy bogate doświadczenie i jesteśmy przygotowani na wszystko. A najważniejsze jest to, że nasz chleb zawsze smakuje dla wszystkich, którzy go tylko spróbują.

 

Chcesz zorganizować Pokazy i warsztaty pieczenia chleba? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com