POLECAMY

Iluzjonista Piotr Szumny należy do ścisłej czołówki zawodowych iluzjonistów polskich. Niebanalny styl i doświadczenie sceniczne przekładają się na jakość jego pokazów sprawiając, że stają się one magiczną perełką sztuki iluzji i są marką samą w sobie. W swojej kolekcji rekwizytów, książek o iluzji i wymyślonych przez siebie efektów posiada również zbiór trofeów zdobytych na wielu przeglądach konkursowych Kongresów iluzjonistów zarówno Polskich, jak i zagranicznych, plasując się kilka razy na pierwszym miejscu. Pojawiał się również kilkukrotnie w programach telewizyjnych oraz był gościem stacji radiowych.

Piotr Szumny od ponad 20 lat bawi i wprawia w zdumienie widzów w całej Polsce, zbierając gromkie brawa i słowa uznania, a specyficzne poczucie humoru i swoboda sceniczna to atuty, które pozytywnie wyróżniają Piotra Szumnego spośród innych artystów i są znakomitym dopełnieniem jego nieprzeciętnych umiejętności.

Proponujemy Państwu nowy program, który pojawił się w standardowej ofercie pokazów iluzji. Składa się z ok. 10-minutowej etiudy iluzjonistycznej w formie scenicznej oraz ok. 60-minutowego bloku pokazów przy stołach gości, tzw. close-up. Program ten stworzony jest z myślą o możliwości zaoferowania klientowi dodatkowej atrakcji, którą można wpleść w każdym dogodnym momencie, nie kolidując z innymi punktami imprezy.

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przyczynić się w „magiczny sposób” do sukcesu Państwa najbliższej imprezy.

Chcesz zorganizować występ Piotra Szumnego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com