POLECAMY

Uznany przez Magazyn TopGuitar objawieniem i wielką nadzieją polskiej gitary. Pomysłodawca, dyrektor oraz główny organizator 4. edycji „Szczycieńskiego Festiwalu Gitarowego”, na którym wystąpił wspólnie z największymi gitarzystami fingerstyle’owymi świata – Jonem Gommem, Andreą Valerim, Stefano Barone. W roku 2014 powołał do życia „Fingerstyle Sopot Festival”, który pretenduje do miana największego polskiego festiwalu gitarzystów akustycznych fingerstyle.

Jest zapraszany na wszystkie liczące się festiwale gitary akustycznej w Polsce, w charakterze gwiazdy festiwalu oraz wykładowcy mistrzowskich warsztatów fingerstyle – „Warsaw Fingerstyle Festival”, „Fingerstyle Feeling”, „Acoustic Guitar Show”. Laureat dwóch głównych nagród legendarnego festiwalu FAMA w Świnoujściu 2008. Występował wspólnie z Grzegorzem Turnauem w Operze Bałtyckiej – 16.12.2013. Jako kompozytor muzyki filmowej, zadebiutował na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w CANNES w 2012 roku, będąc autorem muzyki do filmu „Podróż z bagażem podręcznym” w reżyserii Arka Biedrzyckiego.
Zwieńczeniem jego muzycznych poszukiwań jest album PIOTR KRĘPEĆ – IN SUBSTANCE, który zdobył uznanie nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim w zagranicznych mediach.

„Piotr Krępeć to gitarzysta akustyczny fingerstyle i zdaniem redakcji objawienie i wielka nadzieja polskiej gitary i muzyki w ogóle.” – Magazyn Top-Guitar, Nr 33, 08.2010.

Wykonał 8 koncertów podczas trasy koncertowej w Chinach w 2016 r.

Chcesz zorganizować koncert Piotra Krępecia?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com