POLECAMY

Piotr Karpienia – wokalista, muzyk, kompozytor i autor tekstów. Mieszkaniec Ełku, urodzony w Białymstoku. Nazywany “śpiewającym inżynierem”, ponieważ z wykształcenia jest inżynierem budownictwa. Gra na gitarze, gitarze basowej oraz na instrumentach klawiszowych. Uczęszczał do szkoły muzycznej, jednak sam określa się jako muzyczny samouk. Finalista programu „Mam Talent!”, zwycięzca konkursu na przebój Polskiego Radia Białystok. Związany z muzyką od kilkunastu lat. Przez ten czas był wokalistą zespołów: Same Nazwiska, Subfone, Flesh Creep.
Gęsia skórka i niesamowite emocje to nieodłączne elementy koncertów Piotra Karpieni. Wokalista świetnie się czuje w mocnym rockowym repertuarze, jak i w spokojnych balladach, gdzie słychać jego charakterystyczną, zapierającą dech w piersiach chrypkę. W 2012 roku wydał album „Mój Świat”, jego kompozytorem, obok samego Piotra, jest Witold Cisło, znany między innymi ze współpracy z Krzysztofem Kiljańskim. W czerwcu 2015 r. odbyła się premiera nowego singla „Partyzant”, a kawałek szturmem zdobył rozgłośnie radiowe w Polsce!

Zobacz także: BOHIKA.

Chcesz zorganizować koncert Piotra Karpieni ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com