POLECAMY

Kobiecy duet, który gra na elektrycznych instrumentach smyczkowych z wykorzystaniem loopera, czyli urządzenia do tworzenia pętli muzycznych. Dzięki temu mogą dodawać wiele linii melodycznych niczym kilkuosobowy zespół i sprawić, że występ stanie się bardziej interesujący dla słuchacza. Pinky Loops, jako zespół pełen wigoru, gra żywe, energiczne piosenki, lecz ich słowiańska, nostalgiczna dusza pozwala im również rozmarzyć się w smutnych melodiach. W repertuarze zespołu znajduje się muzyka filmowa oraz znane utwory pop i rock w nowych aranżacjach, a także własne kompozycje.

Marta Lutrzykowska – skrzypce elektryczne

Asia Laskowska – wiolonczela elektryczna

Marta Lutrzykowska –  absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie altówki ad. Lecha Bałabana. Solistka Opery Nova i założycielka kwartetu smyczkowego Prestige. W 2011 r. wygrała konkurs do międzynarodowego składu YouTube Symphony Orchestra. Altowiolistka Spring Quintet oraz orkiestry Perferct Girls and Friends. Wcześniej muzyk Orkiestry XXI wieku i Ladies First Symphony Orchestra – orkiestry złożonej z samych kobiet. Brała udział w licznych festiwalach, m.in. „Serca Bicie w Bydgoszczy, „Lubuska Camerata” w Zielonej Gorze, Festiwal Prapremier w Bydgoszczy, Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Pałucka Wiosna Muzyczna. Jako muzyk klasyczny i sesyjny ma na koncie nagrania płytowe i telewizyjne (m.in. Wilki MTV Unplugged, Ania Rusowicz, Róże Europy, Upside Down, 3moonboys, Dubska, None, Spring Quintet). Koncertowała w wielu krajach Europy, w Korei Południowej, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Australii.

Joanna Laskowska – absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie prof. Renaty Marzec. Brała udział w licznych kursach muzycznych, m.in. u prof. Tomasza Strahla i prof. Stanisława Firleja. Jest laureatką międzynarodowych konkursów muzyki kameralnej – na Słowacji oraz w Warszawie. Obecnie jest nauczycielem w Szkole Muzycznej I stopnia w Solcu Kujawskim, gdzie wraz z uczniami odnosi liczne sukcesy w konkursach na arenie ogólnopolskiej, co w 2012 r. zostało uhonorowane Nagrodą Burmistrza Solca Kujawskiego. Współpracuje także z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną. Jest wiolonczelistką w zespole Spring Quintet, z którym w 2014 r. nagrała płytę Nexus. Koncertowała w Europie, USA, Kanadzie, Meksyku i Korei Południowej.

Chcesz zorganizować koncert duetu Pinky Loops?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com