POLECAMY

Piękni i Młodzi – polski zespół muzyczny założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Grupa określiła swoją twórczość jako Disco Polo, Dance i Pop-Rock. Przed założeniem własnej grupy, wokaliści występowali razem w innych zespołach muzycznych. Na początku swojej działalności jako trio występowali na wielu przyjęciach weselnych.

W lipcu 2013 roku na kanale zespołu w serwisie YouTube premierę miał teledysk do ich singla „Niewiara”, który od tamtej pory uzyskał ponad 30 milionów wyświetleń. Kolejne 30 milionów uzyskał klip przesłany w listopadzie przez kanał wytwórni zespołu – Vanilla Records. Piosenka uzyskała tytuł „Hitu 2013” w plebiscycie zorganizowanym przez radio internetowe Disco Polo Party i stację TV.DISCO. Następnie zespół opublikował teledysk do swojego kolejnego utworu – „Kocham się w Tobie”, który osiągnął wynik ponad 55 milionów wyświetleń na YouTube. Internauci doszukiwali się podobieństwa piosenki do utworu „Karaoke” rosyjskiego zespołu Band’Eros.

W 2014 roku zespół wziął udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” w telewizji Polsat. Na etapie przesłuchań grupa zaprezentowała utwór „Kocham się w Tobie” i zakwalifikowała się do stawki półfinałowej. Wykonała w nim swój przebój „Niewiara” i awansowała do finału jako pierwszy zespół Disco Polo w historii programu. Niedługo później wydała cyfrowo swoją debiutancką płytę studyjną zatytułowaną „Niewiara”, a później opublikowała teledysk do swojego nowego utworu „Ona jest taka cudowna”, który uzyskał ponad 70 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Zespół wystąpił na II Łódź Disco Fest.

W 2016 roku zespół wyraził chęć udziału w Krajowych Eliminacjach do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji, do których zgłosili się z utworem „Na serca dnie”. Ostatecznie nie zakwalifikowali się do finału selekcji. Następnie Piekni i Młodzi wydali w wersji fizycznej swoją debiutancką płytę pt. „Niewiara”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Piękni i Młodzi?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com