POLECAMY

SHOW I ZABAWA NA SCENIE – bez pulpitów na nuty, z energią i żywiołowością, która udzieli się wszystkim Państwa gościom! Zespół dba o stronę wizualną nie mniej niż o muzyczną, kilka kompletów strojów, w jakich Picasso MGI pojawia się na scenie, zostało przygotowanych przez profesjonalną stylistkę. Stała interakcja z bawiącymi się ludźmi to również ich domena, bo zadaniem zespołu jest nie tylko doskonale grać, ale przede wszystkim BAWIĆ!

CZTERY GŁOSY, perkusja, bas, instrumenty klawiszowe, gitary, skrzypce, saksofony – ten arsenał instrumentów sprawia, że osiągają potężne, dynamiczne i zróżnicowane brzmienie, a cyfrowy zestaw perkusyjny umożliwia dopasowanie głośności do każdej wielkości sali.

GRAJĄ WYŁĄCZNIE NA ŻYWO!

ZRÓŻNICOWANY PROGRAM jest podzielony na tematyczne bloki czerpiące z jednorodnych muzycznych klimatów: Disco Hits ‘70, Rock & RollGoldies, Złote przeboje polskiego Big Bitu czy rockowe hity lat 80. Ten program został przetestowany na setkach imprez. Długość bloków (z reguły ok. 30 – 40 minutowych) jest elastycznie dopasowywana do charakteru imprezy i oczekiwań gości. W przerwach zawsze serwują delikatną muzykę „mechaniczną”, ale mogą też wypełnić je blokami granymi przez DJ-a.

POPROWADZĄ PAŃSTWA EVENT

Jeśli nie planujecie zatrudnienia osobnego konferansjera – nie ma żadnego problemu. Dziesiątki razy spełniali tę funkcję prowadząc nie tylko część taneczno – bankietową, ale również elementy oficjalne: wręczenie nagród, prowadzenie części konferencyjnej, targów, prezentacje… Dobiorą odpowiednie akcenty muzyczne i oświetlenie, zbudują specjalny nastrój, kiedy trzeba – wzruszą, rozbawią lub skłonią do refleksji, aby Wasza impreza była wyjątkowa!

CRISTAL VIOLIN SHOW

Ich skrzypaczka grająca na „szklanych” elektrycznych skrzypcach będzie dodatkową świetną atrakcją, która sprawi, że Państwa event zostanie zapamiętany przez gości.

GRAJĄ W CAŁYM KRAJU I ZA GRANICĄ

Dotrą wszędzie, gdzie ich Państwo zaprosicie. Picasso MGI występowało w całej Polsce, od Zakopanego, przez Kraków, aż po Gdańsk i od Wrocławia, przez Warszawę, aż po Zamość. Grywają też w Niemczech i odległość nie stanowi dla nich żadnej przeszkody.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Picasso MGI? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com