POLECAMY

Pokaz piaskowych animacji w wykonaniu Tetiany Galitsyny – zwyciężczyni szóstej edycji “Mam Talent!”.

Piaskowe Animacje to niezwykłe, zachwycające i wzruszające do łez historie tworzone z piasku na oczach widzów. Jest to sztuka tworzenia całych historii przy malowaniu piaskiem, gdzie powstają wręcz żywe animacje wychodzące z obrazów na oczach publiczności. Animacje tworzone są od pojedynczych elementów do pełnych scen.
Tak niezwykłe przedstawienie na zawsze zostaje w pamięci, gwarantuje najlepszą, najbardziej oryginalną i ekskluzywną oprawę artystyczną. Ważnym elementem występów jest oryginalność i niezapomniane przeżycia. Artystka posiada wiele uniwersalnych historii tworzonych pod różne występy, jednak największym atutem jest to, iż można również stworzyć historie na zamówienie, według życzenia klienta.

Artystka wykonuje także pokaz Light painting show (obrazy światłem). Jest to zupełnie nowe i niesamowite show. Światło w rękach artysty zmienia się w piękne zmieniające się obrazy. Malowanie światłem to niesamowite, po prostu magiczne przedstawienie!

Chcesz zorganizować występ Piaskowe Animacje?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com