POLECAMY

Zespół powstał wiosną 2005 w Rzeszowie. Grupa tworzy wyłącznie własne kompozycje z gatunku szeroko rozumianego rocka. Zespół jest finalistą 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej „Debiuty” Opole 2007, zdobywcą Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival” Rzeszów 2006. Kapela gościła w telewizyjnym programie rozrywkowym „Kuba Wojewódzki”. W styczniu 2007 Pectus wydał promocyjny mini – album, na którym znajduje się pięć autorskich utworów („Tańczę”, „Miłość to film”, „Spacer”, „Highway”, „Wcale nie musisz”). W nagraniu materiału pomagali Wojciech Horny (O.N.A., Chylińska), Zbyszek Jakubek (Walk Away, R. Rynkowski). Piosenka „To, co chciałbym Ci dać” decyzją jury zakwalifikowała się do międzynarodowego finału zmagań o Bursztynowego Słowika Sopot Festival 2008. Dzięki głosom telewidzów zajęła pierwsze miejsce w konkursie o nagrodę Słowika Publiczności.

ZESPÓŁ PECTUS TWORZĄ CZTEREJ BRACIA:

Mateusz Szczepanik – bas, śpiew,

Tomasz Szczepanik – śpiew, kompozycje,

Marek Szczepanik – perkusja, śpiew,

Maciej Szczepanik – gitara, śpiew.

Koncerty PECTUS znane są z doskonałej produkcji z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych używanych na świecie. Superlekkie i nowoczesne diody o wysokiej rozdzielczości o łącznej powierzchni 24 m kw. zamieniają koncert w niezwykłe widowisko multimedialne złożone z największych przebojów (m.in. „Barcelona”, „Jeden Moment”, „To co chciałbym Ci dać”, „Szkoła Marzeń”), mocno rockowych brzmień, nastrojowej części akustycznej oraz utworów z płyty „Kobiety” (podczas koncertu dwóch „wirtualnych” gości w duetach: Kayah i Maryla Rodowicz).

KONCERTY AKUSTYCZNE to propozycja na eleganckie gale, imprezy firmowe oraz koncerty biletowane w salach widowisko-teatralnych. Cechą tych koncertów jest bliski kontakt z publicznością, świetna zabawa, „przyjazny” rider techniczny i oczywiście same przeboje.

KONCERTY KOLĘDOWE (zarówno w wersji elektrycznej, jak i akustycznej). Chyba nikt tak nie oddaje klimatu Świąt, jak bracia Szczepanikowie. Kolędy w ich wykonaniu to magiczne przeżycie i wspomnienie najpiękniejszych chwil, z jakimi mogą kojarzyć się Święta. Program składa się z kolęd (Przybieżeli do Betlejem, Wśród nocnej ciszy, Mizerna Cicha itp.), pastorałek (Północ już była, Idziemy tu idziemy itp.) i piosenek świątecznych (Kolęda dwóch serc, Jedna z pierwszych gwiazd itp.).

KONCERTY ELEKTRYCZNE/MULTIMEDIALNE to propozycja na imprezy plenerowe oraz koncerty w dużych obiektach. Wiele przebojów: Barcelona, Jeden Moment, Oceany, To, co chciałbym Ci dać, czy Iluzja z niezwykłą oprawą świetlno-multimedialną.

  • Ekrany diodowe wysokiej rozdzielczości o łącznej powierzchni 30 m kw. wraz z realizacją na żywo,
  • Wyjątkowy kontakt z publicznością,
  • KRYSZTAŁOWE PIANINO!
  • Możliwość gościa muzycznego na żywo: Kayah, Patrycja Markowska, Anna Wyszkoni, Urszula. Wersja z gościem często wybierana na event firmowy.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Pectus?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com