POLECAMY

Polska wokalistka Paulla pochodzi z wielkopolskiego Pleszewa. Jest absolwentką tamtejszej szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie gitary klasycznej i fortepianu. Już jako nastolatka wygrywała lub zajmowała czołowe miejsca w ogólnopolskich konkursach i przeglądach wokalnych, między innymi “Talent ’95”, “Śpiewać każdy może” (1996), Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzegu (1999). Ten ostatni zaowocował występem w “Szansie na sukces” z udziałem Natalii Kukulskiej. W latach 2000 i 2002 Paulla występowała w koncertach jubileuszowych “Szansy…”, a w tym samym 2002 roku, wzięła udział w programie “Idol”, gdzie znalazła się w finale. Śpiewając w chórkach Paulla współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny.

W listopadzie 2007 roku ukazała się specjalna świąteczna edycja kolekcji “RMF FM Najlepsza muzyka po polsku”, na której znalazła się “Kolęda dla Ciebie” w wykonaniu Paulli.

W 2008 roku wydała longplay “Nigdy nie mów zawsze” w nastrojowym klimacie i z kobiecymi tekstami. Krążek promowany był balladą “Od dziś”. Kolejnym albumem był „Sekret wiecznej miłości” z 2010 roku.

W 2014 r. gwiazda „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i Polsat Sopot Festiwal, gdzie wystąpiła z samym Garou! Wszyscy znają jej wielopokoleniowe przeboje: “Od dziś”, “I prosto w serce”, “Dwa słowa dla życia”, “Tak mało o życiu”, “Wracaj, czekam”. W roku 2015 wystąpiła podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu, a następnie zaśpiewała jako gość specjalny programu “Taniec z gwiazdami”, zagrała trasę koncertową po Polsce z gwiazdą światowego formatu – Garou i nagrała w duecie z Dj-em Adamusem taneczny przebój “Nigdy o Tobie nie zapomnę”. W 2016 r. skupiła się na pracy nad trzecią płytą, ale dała też niezwykły popis swoich umiejętności wokalnych podczas koncertów m.in. Disco pod gwiazdami Telewizji Polsat występując z przebojem “Od dziś” i  piosenką Edyty Geppert “Kocham Cię życie”.
Artystka brała udział w Krajowym Konkursie Piosenki Eurowizji 2017!

Chcesz zorganizować koncert Paulli?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com