POLECAMY

Paulina Czapla zaczęła swoją karierę muzyczną w wieku zaledwie kilku lat. Występ na scenie programu „Od przedszkola do Opola” przetarł przed Pauliną ścieżkę do prawdziwej kariery, która niebawem miała nadejść. Występ u boku Edyty Górniak dał początek narodzinom nowej gwiazdy polskiej sceny  muzycznej. Od najmłodszych lat Paulina rozwijała swój talent wokalny oraz miłość do dźwięków fortepianu. Artystka nie poprzestaje jednak tylko na rozwijaniu swojej kariery solowej. Od wielu lat współtworzy bowiem, w swojej rodzinnej miejscowości – Malborku, zespół „Airam”. Dwa lata temu Paulina rozpoczęła studia na kierunku wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Po udziale w programie X-Factor, została okrzyknięta polską Norah Jones. Był to moment przełomowy w karierze wokalistki, a takie utwory jak „Stop” Sam Brown oraz „If I ain’t got you” Alicia Key’s w wykonaniu Pauliny, zapadły w serca polskiej publiczności.
Po udanym występie w programie X-Factor wokalistka w dalszym ciągu aktywnie rozwija swoją karierę wokalną. Najnowszym projektem Pauliny jest współpraca z Piotrem Kukulskim, która zaowocowała utworem promującym nową płytę wokalisty. Piotr przyznaje, że urzekł go zarówno jej niesamowity głos jak również niebanalna uroda. W podobny sposób Paulina oczarowała także jurorów programu X- Factor – Kubę Wojewódzkiego i Czesława Mozila.

Chcesz zorganizować koncert Pauliny Czapli?  zadzwoń   604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com