POLECAMY

Patryk Kumór to wokalista, kompozytor, producent muzyczny. Bloger i vloger motywacyjny, który zrzesza przy sobie jedną z najwierniejszych i najaktywniejszych grup fanów w Polsce. Jego muzykę zarówno jako wokalisty, jak i kompozytora można usłyszeć na antenie największych stacji radiowych w naszym kraju. Skomponował i wykonał produkcyjnie ścieżki dźwiękowe do ponad 60 filmów dokumentalnych i reklamowych emitowanych na antenie m.in. Discovery World Channel czy TVP.

Debiutancka płyta pt. „13” jeszcze w przedsprzedaży stała się numerem jeden sieci Empik. Pochodzący z niej singiel „Szczęście” został nominowany przez radio Eska do finału Sopot TOPtrendy Festiwal oraz zdobył nominację w kategorii Największy Debiut Radiowy Eska Music Awards.

Drugi album studyjny pt. „2/2” zyskał status Złotej Płyty jeszcze przed premierą albumu. Przełożyło się to m.in. na ponad 40 koncertów w sezonie wiosna/lato 2016. Na płycie pojawili się także bardzo dobrze znani w naszym kraju goście tacy jak Ruda z zespołu Red Lips, Emma Stakes oraz legenda polskiej gitary Grzegorz Skawiński. Płyta była realizowana równolegle w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Australii.

Z najnowszego album pt. „11” pochodzi singiel „Nudzę się”, który od stycznia 2017 roku, gości na antenie ogólnopolskich stacji radiowych. Plasuje się m.in. w Top 5 Radia ZET.

W 2017 roku Patryk Kumór zaprezentował również swój najnowszy singiel, który jest zapowiedzią nowej płyty. „Ogień i Lód”, bo o nim mowa, można było usłyszeć m.in. podczas Eska Music Awards w Szczecinie. Piosenka sukcesywnie podbija polski eter. Jej anglojęzyczna wersja pt. „Not My Head” plasuje się obecnie na pierwszym miejscu zestawienia Polska Viral 50 serwisu Spotify.

Patryk Kumór jest niesamowicie wszechstronnym artystą, a jego muzyka trafia do widowni w każdym wieku. Na koncerty przychodzą całe rodziny, a grono jego wiernych fanów stale się rozrasta. Po każdym koncercie Patryk chętnie spotyka się z fanami, rozdaje autografy czy robi wspólne zdjęcia.

Patryk Kumór współpracuje i produkuje muzykę dla wielu uznanych artystów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Związany na stałe ze studiami muzycznymi w Londynie, gdzie współpracuje z czołówką światowych producentów muzycznych m.in. z Sigala oraz kompozytorami odpowiedzialnymi za muzyczny sukces Amy Winehouse.

Chcesz zorganizować koncert Patryka Kumóra?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com