POLECAMY

Patrycja Runo to artystka o wielu twarzach. Jest jedną z najbardziej znanych i cenionych tancerek romskich w Polsce. Występowała i występuje u boku najbardziej znanych i cenionych gwiazd polskiej estrady, m.in. Justyny Steczkowskiej oraz Bogdana Trojanka. Od kilku lat Patrycja z powodzeniem występuje pod własną marką. Jest najbardziej promowaną artystą romską w polskich mediach. Wystąpiła w takich produkcjach jak: „Wielka Zabawa TV Puls” w Dolinie Charlotty, „Jaka To Melodia?”, „Pytanie na śniadanie”, „Festiwal Piosenki Weselnej” w Mrągowie dla telewizji Polsat.
Repertuar artystki to najbardziej znane i lubiane utwory romskie i polskie, zaaranżowane w stylu muzyki tanecznej. Aktualnie Patrycja nagrywa nową płytę we współpracy z profesjonalistami.
Jest również właścicielem pierwszego w Polsce Cygańskiego Teatru Muzycznego, którego otwarcie zapowiadane jest na jesień 2019 r.
 
Uroda oraz temperament sceniczny gwarantują wspaniałą zabawę oraz bezgraniczną miłość do cygańskiej muzyki.

Chcesz zorganizować występ Patrycji Runo ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com