POLECAMY

Aktor, reżyser, scenarzysta, tak naprawdę sam nie wie, która z tych profesji jest dla niego najważniejsza.

W każdym razie w swojej twórczości dla dzieci był każdym z nich. Zagrał w wielu filmach i serialach m.in. “Siedem życzeń”, “WOW”, “Wielkie oczy”, “Łowca”, “Stella”, “Mały czarodziej”, “Gwiezdny pirat”, “Tajemnica Shagalli”, a także w trzynastoodcinkowym serialu “Słoneczna włócznia”.
Od lat współpracuje z Telewizją Polską. Jest współtwórcą programu “5,10,15”. Przez trzy lata bawił wszystkie dzieci i ich rodziców układając z nimi telepuzzle w programie “Czy wydra wygra”. Dwukrotnie wraz z firmą TERRAVITA zdobył złotą statuetkę VENY za raklamę czekolady “TERRAWITA”. Napisał i wyreżyserował wiele programów rozrywkowych i muzycznych, można było go obejrzeć go w programie “Beczka śmiechu” i tolk-show dla dzieci “YAPATOK”.
Najbardziej jednak sobie ceni kontakt z publicznością “na żywo”. Od kilku lat koncertuje na wielu estradach i scenach teatralnych całej Polski. W samych koncertach “Lata z radiem” wystąpił ponad dwieście razy. Ale wszystkie koncerty są dla niego jednakowo ważne. Zarówno te małe jak i te duże. Zawsze daje z siebie wszystko. Jego estradowy show to totalna zabawa z piosenkami i konkursami. Rapuje przy udziale całej publiczności wykonując piosenki ze swojej płyty “Pan Yapa i załoga Pi” wydanej przez Pomaton EMI. Obecnie występuje z nowym programem “Magiczny schow – Pana Yapy. Dużo w tym programie czarów, magii i nowych piosenek z płyty “Pan Yapa i magiczna Załoga” realizowanej przez Sony Musick Polska, a której premiera odbyła się w czerwcu 2002r. Był to jak mówi pan Yapa, magiczny prezent na Dzień Dziecka… Teledysk z tej płyty otrzymał nagrodę za najlepszy videoklip dla dzieci “MAŁY YACH”.
W 1998 roku dzieci uhonorowały go “Orderem uśmiechu”. Do końca życia będzie pamiętał niezwykłą atmosferę amfiteatru w Rabce i puchar soku z cytryny. No to jak mówi Pan Yapa: Witka, witeczka!

Chcesz zorganizować koncert Pana Yapy?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com