POLECAMY

Jest zawodowym iluzjonistą z przygotowaniem aktorskim, oratorskim i trenerskim. Kilkunastoletnie doświadczenie sceniczne pozwoliło mu wypracować całkowicie niezależny i unikatowy styl. Swoje umiejętności doskonalił na 34 seminariach tematycznych w Polsce i poza granicami kraju. Szkoliły go największe sławy w świecie iluzji, jak Gazzo, Luke Jermay i Andi Gladwin. Ponadto pozostaje w stałym kontakcie z 60 czynnymi iluzjonistami. Stała wymiana wiedzy, wielokrotnie doceniony talent i nieposkromiona pasja pozwalają mu nieustannie zaskakiwać innowacyjnymi pomysłami.
Doprawia świat szczyptą magii. Zaskakuje, porusza emocje, doprowadza do wybuchów śmiechu. Dzięki niemu żadne wydarzenie nie pozostaje zwyczajne. Przeradza się w istny show, którego nie sposób wymazać z pamięci. Co w nim cenią? Swobodny i naturalny kontakt z publicznością. Pokazując niezwykłe iluzje, pozostaje w pełni autentyczny. Jego warsztat artystyczny to połączenie kunsztu i luzu.
Jest też znany z doskonałych umiejętności improwizacji. Błyskawicznie reaguje na oczekiwania widzów i dostosowuje do nich swój pokaz. Zawsze znajdzie sposób, aby wywołać falę oklasków. Jego patent? Po prostu czaruje…

Oferta:

Iżulionista

Flagowy występ sceniczny Pana Li, który zachwycił jurorów i zagwarantował mu obecność w półfinale programu „MAM TALENT”. Iluzjonista wciela się w postać drobnego pijaczka i porusza tematy bliskie sercom Polaków. Utrzymany w komediowym stylu show może obejmować różne efekty iluzjonistyczne, przez co nigdy się nie nudzi. Pokaz dla ludzi z dystansem do siebie i poczuciem humoru. Triki wplecione w kabaretowe teksty niezawodnie doprowadzą do wybuchów śmiechu zgromadzoną publiczność.

Stand Up

Pokaz magii dla większej grupy osób. Repertuar efektów iluzjonistycznych jest dobierany indywidualnie. Za każdym razem wyróżnia go unikatowość i elastyczne dopasowanie do wydarzenia. Może stanowić samodzielne show lub być częścią większej imprezy o dowolnym charakterze. To nowoczesna odmiana pokazu iluzji scenicznej. Pan Li pojawia się w eleganckim outficie i doskonale sobie radzi z wymagającą publiką. Ma dla niej zarezerwowane najbardziej wyrafinowane efekty magiczne. Coś w sam raz dla koneserów unikatowych form rozrywki.

Close Up

Mikroiluzja to postać pokazów magii znana tylko wtajemniczonym. Iluzjonista bierze udział w imprezie na prawach pozostałych gości – przemieszcza się między stolikami, uczestniczy w kuluarowych rozmowach. Przy okazji zabawia towarzystwo zaskakującymi trikami. Jeszcze na długo pozostaną one tematem rozmów gości…
Close up Pana Li to wyszukany sposób na uatrakcyjnienie imprezy. To pole do popisu dla sztuczek, których nie sposób pokazać na scenie. To również możliwość nawiązania z publiką swobodnych, kameralnych relacji.

Twój pomysł

Magia jest wyjątkowa, więc dobrze sprawdza się w wyjątkowych sytuacjach. Pokaz z lokowaniem produktu? Street show na festiwalu artystów? A może pełna zaskoczeń randka na odnowienie więzów małżeńskich? Indywidualnie zaaranżowany pokaz sprosta każdym oczekiwaniom. Przygotowanie unikatowego scenariusza wymaga jednak czasu, zatem termin i szczegóły warto uzgodnić wcześniej. Magia w blasku księżyca? Reklama z użyciem iluzjonistycznych sztuczek? Pan Li nie zna granic. Czary-mary!

Chcesz zorganizować występ Pana Li? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com