POLECAMY

ORKIESTRA PROWINCJONALNA to kwartet nietypowy. Skład tworzą dżentelmeni taszczący ze sobą, oprócz kontrabasu, perkusji, tuby, gitary, ukulele, klawiszy, trąbki i megafonu, spory bagaż muzycznych i życiowych doświadczeń. Łączy ich fakt, że panowie: Łukasz, Marek, Michał i Tomasz ukończyli poznańską Akademię Muzyczną, (zresztą niektórzy nadal tam pracują). Spoiwem formacji jest miłość do sceny i muzykowania oraz autorski dorobek Gordzieja, frontmana – wokalisty grającego na gitarze i ukulele. ORKIESTRA PROWINCJONALNA, poza kilkoma wyjątkami, proponuje słuchaczom własny, autorski repertuar.

Autorem większości tekstów i kompozytorem lub współkompozytorem większości piosenek jest Marek Gordziej. Jeśli zaś ORKIESTRA sięga po twórczość innych poetów i kompozytorów, to najczęściej jest to Stanisław Staszewski (słynny tata Kazika) oraz uznani artyści (m.in. L. Szmaragd, J. Petersburski, czy S. Grzesiuk). Każda piosenka opracowana przez muzyków formacji zyskuje nowy wymiar aranżacyjny i stylistyczny.
ORKIESTRA PROWINCJONALNA jest propozycją zjawiskową, zaskakuje mnogością barw i pomysłowością wykonania. Urokliwe, zapadające w ucho melodie łączą się z niebanalnym, poetyckim słowem, a żywa, pełna energii muzyka porywa do tańca i zabawy.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Orkiestra Prowincjonalna?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com